Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша взяв участь в роботі EU GREEN Alliance в місті Парма, Італія

28 вересня 2023 року
  В університеті міста Парма (Італія) завершив свою роботу EU GREEN Alliance університетів ЄС. Упродовж двох днів 25 та 26 вересня ректори, проректори та керівники напрямів досліджень дев’яти університетів європейських країн проводили своє чергове засідання.

  У вступному слові ректор університету м. Парма проф. Паоло Андре гостинно запросив учасників альянсу до подальшої розбудови проєкту. У наступних виступах зокрема, генерального координатора EU GREEN Джеми Делікадо, ректорів європейських університетів детально розглядалися всі складові проєкту, які необхідно було виконати під час засідань у Пармі. Одна з важливих цілей роботи – формування Сенату альянсу. Цій дискусії було присвячено дві тривалих наради, у тому числі за участю проректора НУБіП України Сергія Кваші. Члени альянсу запропонували асоційоване членство одного з представників українських університетів, що було і прийнято в результаті обговорень. Відповідно до програми роботи члени альянсу підписали спільну Угоду, затвердили структуру управляння, яка складається з трьох рівнів. А саме, вищий рівень – ректорська рада, яку очолює президент і віцепрезидент, другий рівень управління покладається на роботу Сенату і третій – це виконавчі комітети, які працюють за дев’ятьма проблемними напрямами – WP1…WP9.

  З ініціативи заступника мера з питань сталого розвитку Джалуки Борджі голова муніціпалітету міста Парми Міхаель Гуерра запросив Сергія Миколайовича на приватну, дружню розмову у свій офіс. Розпитавши про реальний стан справ життя в України, перебіг воєнного стану він виразив підтримку українському народові і передав щирі вітання Ректору університету Станіславу Ніколаєнку та всьому колективу. Ще одна важлива зустріч відбулася з ректором університету у його офісі. Він проінформував, про те, що у нього закінчується шестирічний період роботи на посаді і він передає свої повноваження з 01 листопада проф. Паоло Мартеллі. Сторони розмови домовились співпрацювати з актуальних економічних питань розвитку продовольчої безпеки. Під час роботи Сенату альянсу українською стороною були запропоновані для спільних досліджень три головних напрями. Ці блоки узагальнені всіма іншими вітчизняними університетами, котрі запрошені до асоційованого членства у EU GREEN Alliance.

Олександр Лабенко
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook