Страшна війна без жалю забрала життя випускника ННІ лісового і садово-паркового господарства – Героя-захисника Валерія ДРУЗЯ

12 вересня 2023 року

  Ще одна тяжка втрата серед випускників ННІ лісового і садово-паркового господарство НУБіП України. Із сумом та скорботою повідомляємо, що ще в одну родину лісівників прийшло непоправне горе. Обороняючи Україну від московського окупанта, у бою східніше населеного пункту Роботине Запорізької області, загинув наш випускник (2003 року випуску)

Валерій Іванович ДРУЗЬ


  Валерій Іванович народився у 1980 році та проживав на Рівненщині у славному місті Березне. Після закінчення Березнівського лісового коледжу продовжив навчання у Національному аграрному університеті (нині Національний університет біоресурсів і природокористування України), де у 2003 році здобув ОКР «Спеціаліст» за спеціальністю «Лісове господарство» та отримав диплом з відзнакою.
  20 серпня 2023 року Валерій Іванович мужньо прийняв свій останній бій, де отримав важкі поранення, від яких помер 5 вересня 2023 р. у лікарні міста Дніпра.

  Викладачі, однокурсники, колеги та друзі Валерія Івановича, поважали його як фахівця і як людину за притаманну йому чесність, простоту і щирість та згадують про нього як про веселу, добру та порядну людину. Кажуть, що був щирим другом, на якого завжди можна було покластися.

 

     Невимовний біль, безмежна скорбота, вічна і світла пам'ять та Царство небесне Тобі, наш Герою!

Ректорат, профспілкова організація,
колектив ННІ лісового і садово-паркового господарства

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook