Світові та національні тенденції управління розвитком освіти - тема лекції Станіслава Ніколаєнка

8 вересня 2023 року

 

 Нещодавно студенти магістерських освітніх програм НУБіП України заповнили аудиторії та лабораторії навчальних корпусів, розпочавши очне навчання. Саме для них, сьогоднішніх студентів, а завтрашніх керівників, ректор Станіслав Ніколаєнко розпочав курс лекцій з навчальної дисципліни «Керівник закладу освіти». Цей курс розкриває організаційно-педагогічні та правові основи управлінської діяльності, і є основою для формування сучасних теоретичних та практичних знань у межах правових засад створення та діяльності навчальних закладів України всіх рівнів, набуття вмінь та навичок щодо застосування на практиці норм чинного законодавства в роботі на посадах у закладах освіти.


 На занятті розглядалася проблема світових та національних тенденцій управління розвитком освіти, які висвітлювалися через призму сучасних проблем розвитку світу, наявних передумов виникнення економіки знань, проблем освіти і науки в світі та українському суспільстві, теоретико-методологічних підходів до творення законодавства про освіту.


 Заняття проходило у формі лекції-дискусії, де студенти були активними учасниками навчального дійства. Вони вступали з лектором у продуктивну дискусію, ставили актуальні запитання, доповнювали, обґрунтовано висловлювали власні думки та позиції. Підсумком проведених занять стало отримання студентами настанов та завдань для самостійної роботи, виконання яких дозволить розвинути їхні дослідницькі здатності та сформувати професійну компетентність майбутнього керівника.

 

Ігор Буцик,
заступник декана
гуманітарно-педагогічного факультету

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook