Спілкуванням з магістрами, які прийшли до НУБіП з інших вишів, закінчився традиційний цикл численних зустрічей ректора з цьогорічним поповненням

7 вересня 2023 року
  7 вересня фактично закінчився цикл традиційних зустрічей ректора Станіслава Ніколаєнка з цьогорічним поповненням аспірантури, бакалаврату і магістратури НУБіП.
  Сьогодні очільник університету та керівники ряду підрозділів і служб, безпосередньо причетних до організації і перебігу освітнього процесу зустрілися з магістрами першого року навчання, які прийшли до НУБіП з інших вишів України. Їх цьогоріч багато – 875!
 
  Станіслав Ніколаєнко ознайомив студентів, які вперше приєднались до освітянської спільноти університету із славетною 125-річною його історією випускників, що склали славу України, сьогоденням і перспективами, планами розвитку, які війна, на жаль, пригальмувала, рейтинги – міжнародні і національні, в яких НУБіП входить до числа кращих серед українських вишів.
 
  Звісно, згадав і про матеріально технічну базу, яка постійно оновлюється і розвивається попри проблеми воєнного часу, міжнародні зв’язки тощо.
  Він звернувся до молоді з проханням використовувати такі унікальні можливості, які відкриває перед ними навчання в такому потужному університеті як НУБіП.
  А на завершення Станіслав Ніколаєнко закликав цьогорічне поповнення університету долучитися до підтримки петиції щодо недопущення вилучення в аграрних університетів земель, вкрай необхідних для підготовки висококласних фахівців аграрного сектора.
 
 
  Начальник навчального відділу Ярослав Рудик ознайомив здобувачів із особливостями організації освітнього процесу, затвердженим графіком навчання та усіма можливостями і цікавинками, якими можна скористатися під час навчання в магістратурі НУБіП України, і які вигідно вирізняють наш ЗВО з поміж інших. Зокрема це можливість навчатися в англомовних групах із отриманням відповідних сертифікатів та додатків із переліком прослуханих дисциплін; отримати подвійні дипломи з іноземними університетами-партнерами, навчаючись та стажуючись за кордоном упродовж семестру; бути запрошеним на роботу ще під час навчання потужними приватними та державними підприємствами, агрохолдингами, гарно прорекламував себе у портфоліо на власній вебсторінці офіційного сайту університету; можливість заявити про власні дослідження та обмінятись досвідом на загальноуніверситетській конференції у форматі постерних презентацій тощо.
 
 
  Можливості магістрів у проведенні наукової діяльності презентував присутнім начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко. Мова йшла про стартапи та гуртки, про різноманітні конкурси, в яких охочі до науки можуть проявити себе.
 
 
  Від директора наукової бібліотеки Тетяни Кіщак студенти магістратури дізнались про різноманітні інформаційні ресурси, які надає наукова бібліотека НУБіП, зокрема і в змішаному форматі навчання.
 
  Очільниця відділу з працевлаштування випускників та видачі документів про освіту Лідія Галайдюк поділилась планами та перспективами з працевлаштування майбутніх випускників, заходами з цього спрямування – ярмарками вакансій, зустрічами з стейкхолдерами, роботодавцями тощо.
  Про структуру студентського кампусу і правила внутрішнього розпорядку, особливості проживання у студентських гуртожитках проінформував директор студмістечка Сергій Стецюк.
 
 
  Діяльність первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету висвітлив її очільник Олексій Мельник.
 
 
  Із закликом брати активну участь в житті студентської родини та порадами «легкого вливання» коротко виступив голова сенату Студорганізації НУБіП України Олександр Вертелецький.
 
 
  Про особливості постановки на військовий облік доповів начальник військово-мобілізаційного підрозділу та співпраці зі ЗСУ Геннадій Ржевський.
 
 
  І на завершення зустрічі – приємна новина, яку озвучив наш гість – командир батальйону ТрО громади Києва Сергій Сас. Він вручив Станіславу Ніколаєнку почесну відзнаку київського міського голови «За сприяння обороні Києва» – як нагороду колективу університету, який у перші дні війни докладав всіх зусиль до ПЕРЕМОГИ України!
 
 
 
Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу
з магістерських програм

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook