У День знань враження першокурсників щодо перших тижні навчання: з вибором університету ми не помилилися!

1 вересня 2023 року
  Сьогодні, 1 вересня, вся Україна відзначає День Знань, а студентство та викладачі нашого Університету з 14 серпня вже навчаються та працюють в сучасних аудиторіях та прекрасно обладнаних лабораторіях. Тож, своїми враженнями від перших тижнів студентського життя діляться наші першокурсники.
  Владислав Бойко, студент 1 курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів, який навчається за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Юнак народився у місті Конотопі Сумської області та після закінчення навчання у Конотопському ліцеї №3 без вагань обрав для навчання, на його думку, один з найкращих закладів вищої освіти України. Найбільше зацікавила Владислава велика активність студентів та різноманітність напрямів для розвитку, які відкриває перед студентством НУБіП України, що здійснює підготовку молоді за величезною кількістю спеціальностей та освітніх програм. «Найбільше мене зацікавила спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», тому що в нашій країні є великий попит на фахівців у цій галузі, а саме навчання у НУБіП дасть мені можливість знайти високооплачувану роботу і реалізувати себе як спеціаліста у тваринництві» – впевнений Владислав. Першокурсник зазначає, що вже перші тижні навчання змінили його уявлення про навчання. Університет привчає до дорослого життя, дає можливість розвиватися у різних сферах: культурній, спортивній, фаховій, а викладачі – висококваліфіковані, доброзичливі та зацікавлені у наданні якісних знань студентам, справжні майстри своєї справи, мають підхід до кожного студента та мотивують їх до ефективного навчання.
 
  Першокурсниця Анастасія Вовнянко обрала для себе спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура» факультету тваринництва та водних біоресурсів, а мотивація до навчання у НУБіП України у неї з’явилася після проведеної викладачами університету профорієнтаційної роботи. Вже тоді дівчина вирішила отримувати знання та майбутню професію саме в нашому університеті, а після відвідування Дня відкритих дверей обраного факультету зрозуміла, що її рішення правильне. Анастасія зазначає, що на даний момент перебуває на найцікавішому етапі для кожного студента – етапі адаптації до всього нового: нові викладачі, нові предмети, нові умови, але все це неймовірно цікаво та захоплююче. Університет і факультет мають потужну базу для навчання і розвитку, сучасні лабораторії, високопрофесійні викладачі, прекрасна територія, що надзвичайно мотивує і надихає отримувати знання і ставати кращим. Анастасію обрали старостою групи, тож протягом навчання окрім фахових знань, вона зможе удосконалювати свої лідерські навички.
  Такими ж чудовими враженнями від перших тижнів навчання в університеті поділилися студенти агробіологічного факультету, а саме дев’ята група 1 курсу встигла вже познайомитися з великою університетською родиною, нашим ректором Станіславом Ніколаєнком та деканом агробіологічного факультету Оксаною Тонхою.
 
  Булкот Маргарита, староста дев`ятої групи 1 курсу агробіологічного факультету, неймовірно задоволена першими тижнями навчання в університеті, викладанням різних дисциплін для неї та студентською атмосферою, що панує на рідному факультеті та в університеті. Маргарита повідомила, що вивчає декілька мов, гарно володіє знаннями з багатьох дисциплін, особливо іноземними мовами, математикою та хімією. Вона впевнена, що ці знання вона поглибить в університеті. Неймовірно активна студентка, яка встигає одна із перших дізнаватися всю актуальну інформаціє для своєї рідної тепер групи. Одним словом – лідер групи, який знає як організувати студентський колектив. Тож Маргарита впевнена, що університет та факультет, який вона обрала є найкращими, у цьому дівчина вже встигла переконатися за перші тижні навчання.
  
  Кожна пара для першокурсників-агробіологів у НУБіП – це не лише багато нової та корисної інформації, яка справді знадобиться у майбутній роботі, а й нові спогади та позитивні емоції які дарують студентам викладачі: кожен подає матеріал по-своєму цікаво, і саме через це, інформацію легше запам’ятовувати.
  Практичні заняття з першокурсниками з неорганічної хімії, які проводить доцент Ольга Кравченко та органічної хімії – доцент Роман Бойко, ніколи не бувають нудними, оскільки вже з перших днів навчання студенти проводять різноманітні досліди. Саме тут першокурсники, які ніколи не любили хімію, зможуть її полюбити по-справжньому, так як для них доступно розкажуть весь матеріал і ще й відразу покажуть це все на практиці. І такі гарні умови не лише з однієї дисципліни, для прикладу можна назвати інформаційні технології, які викладає Анастасія Болбот. У кожного зі студентів є можливість працювати за комп’ютером. А у останні спекотні дні літа спасіння і насолоду студентам створювали еко-класи Ботанічного саду під відкритим небом. У такому класі можна не лише насолоджуватися красою природи та свіжим повітрям, а й вивчати нові рослини, оскільки біля кожної з них є табличка з відповідним підписом.
 
  Першокурсники дев’ятої групи агробіологічного факультету сміливо можуть сказати, що НУБіП – це місце можливостей, саме тут можна відкрити себе як науковця, спортсмена, танцюриста, музиканта, лідера думок та просто людину з активною життєвою позицією. І саме тут кожен студент-першокурсник може отримати знання з будь-якої галузі наук, гарну практику та просто позитивні емоції від роботи та спілкування на все життя. Саме той, хто справді хоче стати майстром у своїй справі, зможе взяти максимум від нашого університету.
 
  Своїми враженнями від перших тижнів навчання на механіко-технологічному факультеті ділиться першокурсник Валерій Приходько, а його вибір – спеціальність «Агроінженерія». Вступивши до НУБіП України цього року, відзначив першокурсник, за короткий проміжок часу він та одногрупники вже дізналися багато цікавого про університет, розташований в затишній лісо-парковій зоні. Студенти відразу оцінили зручність розташування гуртожитків. Викладачі – фахові, дружні та завжди готові допомогти. Також відзначив Валерій, що в університеті проводяться творчі та спортивні заходи, що дуже гарно, бо завдяки цьому студенти мають можливість розвивати свою особистість і знайти своє місце у великому місті. А нещодавно група, у якій навчається Валерій Приходько взяла участь у виставці “Битва агротитанів”. Це був незабутній день для всіх студентів! «Ми з захопленням оглядали різноманітну агротехніку, яка була представлена на виставці», – зазначив хлопець, – «усі агрегати були унікальними та мали різні технічні характеристики». Студенти отримали багато позитивних емоцій, вражень та дуже вдячні Університету за можливість відвідати таку цікаву подію.
 
  Антон Солом'яний – студент третьої групи механіко-технологічного факультету, який теж обрав своїм фахом «Агроінженерію» відзначив, що навчання в НУБіП йому дуже сподобалося вже з перших днів. На парах студенти дізнаються багато нового та цікавого та легко знаходять спільну мову з викладачами. У всіх одногрупників зʼявилися нові друзі, з якими вони разом навчаються та цікаво, весело проводять вільний час. Антон запевнив, що наступні 4 роки навчання на факультеті пройдуть з користю та незабутніми враженнями. Такої ж думки і його одногрупник Сергій Фомін, перші враження від університету якого є незвичайними у порівнянні зі школою, але водночас цікаво і весело, а викладачі чудові та легко подають навчальний матеріал. Хлопцю найбільше подобаються такі дисципліни, як «Нарисна геометрія», «Технічне креслення» і «Вища математика».
  
  Олександра Плис – староста сьомої групи 1 курсу, яка для навчання обрала нову для факультету аграрного менеджменту освітню програму «Менеджмент міжнародного бізнесу», вже також має незабутні враження від декількох перших тижнів навчання в університеті і зазначає, що промайнули вони надзвичайно швидко та залишили неймовірні спогади надовго. Студентка ні секунди не пошкодувала, що обрала саме факультет аграрного менеджменту НУБіП України. Усі студенти її групи чудово товаришують та допомагають один одному, вже встигли відвідати музей університету, Ботанічний сад, пасіку та інші цікаві куточки. Найбільше першокурсниці подобаються лекції з дисциплін «Економікс» та «Вступ до фаху». Окрім того, вона обрала групу з вивченням дисциплін англійською мовою, що є безперечною перевагою для працевлаштування в майбутньому.
 
  Анна Галушка, староста першої групи спеціальності «Харчові технології» зазначає, що колектив факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК зустрів нас – першокурсників максимально привітно та щиро. Щодо вражень, то відчуття та емоції не передати простими словами, адже сама атмосфера вишу з багаторічною історією та його факультету, якість викладання дисциплін, знайомства з багатьма цікавими людьми, нові друзі та багато-багато іншого тепер посідають особливе місце в її житті та житті кожного першокурсника факультету.
 
  Ірину Пашнюк студенти другої групи цієї ж спеціальності обрали старостою групи, чим вона дуже пишається, та зазначає: «Наш університет – один із найкращих, тут працюють класні професіонали, атмосфера на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК – супер. Спостерігається сильна енергетика і панує дух знань. А також тут комфортна комунікація між викладачами та студентами факультету. Маю низку вражень за перші дні та тижні навчання: нові друзі, знайомі, нове студентське середовище. З кожним днем ми – студенти пізнаємо щось нове, а це дає інтерес рухатись вперед», зазначає Ірина. 
 
  Першокурсниця Наталія Личманюк, староста третьої групи спеціальності «Харчові технології», переконує що університет – місце, в якому людина отримає путівку в життя, де вона само реалізується і проявляє всі свої приховані резерви. Із 100% впевненістю завірила дівчина, що зробила правильній вибір, адже НУБіП і факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК на чолі з деканом Ларисою Баль-Прилипко мають все необхідне, аби зробити людину щасливою та розумною. Тут чудова атмосфера. Приємно, коли викладачі сприймають нас за дорослих людей; а щодо предметів, то на щастя, вони усі важливі для майбутнього харчового технолога. Студентам цікаво на парах і хочеться дізнаватися більше. «Окрім навчання», – зазначає Наталя, – «студентське життя не дозволяє нам розслабитися, адже пройшло всього майже 3 тижні, а скільки проводилося заходів для першокурсників». Студентка дуже рада, що обрала саме цей університет і факультет. На разі вона має змогу не тільки здобувати вищу освіту, а ще й творчо розвиватися.
 
  А Владислава Дьякова, староста академічної групи спеціальності «Громадське здоров’я» освітньої програми «Нутриціологія здорового харчування» поділилася, що багато років тому поставила собі за мету, як і більшість школярів, отримати гарну освіту, адже професійна підготовка є передумовою отримання престижної роботи. І ось, не довго думаючи, вступила до нашого університету на факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК і зрозуміла, що її місце саме тут. За перші три тижні навчання вона потоваришувала з чудовими людьми – своїми одногрупниками, познайомилася з новими викладачами, які дійсно надають студентам необхідні знання, готують до справжнього дорослого життя. За невеликий період навчання, Владислава зрозуміла, що саме цей заклад зробить з неї справді освічену фахову людину. 
 
  Знайомтеся – Тетяна Фещун, староста другої групи 1 курсу, обрала для навчання спеціальність «Геодезія та землеустрій» факультету землевпорядкування. Тетяна зазначила, що навчання в нашому університеті, на відміну від інших, триває вже третій тиждень. Якщо порівнювати з першими тижнем навчання, то зараз студенти-першокурсники в університеті вже як вдома, швидко освоїлися, адже їм допомогли працівники деканату та викладачі з наставниками. «Ми вивчаємо різні дисципліни», – повідомила дівчина, – «і кожна з них по-своєму цікава та особлива. Ми всі віримо в те, що це для нас – першокурсників це початок великого майбутнього в нашій рідній Україні». 
  Її однокурсниця, студенткапершої групи Аліна Линчак зазначила, що їй найбільше подобається дисципліна «Геологія», а особливо викладач! Перші тижні навчання показали нам студентам, як говорить Аліна, різницю між дорослим студентським, самостійним життям та школою, а також що всім студентам факультету землевпорядкування пощастило з колективом та викладачами.
 
  Ще одна першокурсниця Марина Зінченко для навчання обрала спеціальність «Транспортні технології на автомобільному транспорті». Дівчина зазначає, що перші тижні навчання в університеті були дуже цікавими та насиченими, вона познайомилася на механіко-технологічному факультеті з багатьма цікавими та працьовитими однолітками. Дуже гарне враження про себе залишать усі без винятку викладачі університету, навчання безперечно цікаве. Проте аби добре вивчити кожен предмет потрібно немало часу та зусиль. На думку Марини, позитивне враження про заклад складає порядок і чистота в усіх його навчальних корпусах та території університету, яку кожен студент та працівники підтримують. Загалом дівчині все дуже сподобалось і вона з ще більшим натхненням хоче продовжувати навчання та здобувати якісну сучасну освіту фахівця з транспортних технологій.
  Її одногрупниця, Анастасія Олійник, має чудові враження про університет та механіко-технологічний факультет, дуже щаслива навчатися саме тут і саме з цими людьми. За перші три тижні навчання студенти вже змогли стати великою дружньою родиною, адже усіх об’єднують цікаві навчальні пари, різні заходи, змагання, конкурси та зустрічі, які відбуваються майже щодня. Що не менш важливо, зазначає Анастасія, майже на всіх заходах нас підтримують наші викладачі, куратор і наш декан Вячеслав Братішко. Щодо самого навчання, то воно є надзвичайно цікавим і викладачі намагаються зробити його саме таким. Поки своєю улюбленою дисципліною дівчина назвала «Інформаційно-комунікаційні технології».
 
  Андрій Білецький, який обрав нову для механіко-технологічного факультету спеціальність «Автомобільний транспорт», повідомив, що навчання в університеті є для нього першим кроком у доросле майбутнє. За три тижні навчання юнак зрозумів, що університет зовсім не можна порівнювати зі школою, адже це вже доросле життя, нові друзі, нові цікаві дисципліни – «Вища математика» та «Фізика». Університет навчає бути дорослим і здобувати нові знання та досвід. «Навчайтеся в університеті із задоволенням!» – радить Андрій.
 
 

У цей складний та важливий для нашої держави День Знань в умовах війни бажаємо нашим першокурсникам разом з усіма студентами університету мирного неба, нових знань та здобутків на освітній ниві!

 
Ярослав Рудик,
начальник навчального відділу
 
Оксана Зазимко,

 заступник начальника навчального відділу 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook