Ніжинський фаховий коледж НУБіП України вітає випускників 2023 року!

3 липня 2023 року
  29 червня у Відокремленому структурному підрозділі «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2023 року.
  Зі словами привітання до випускників звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка висловила подяку Збройним силам України, завдяки яким випускники та їх батьки змогли зібратися в цей особливий день разом. Також побажала випускникам бути патріотами й гідними громадянами нашої країни, впевнено рухатися вперед, бути успішними й наполегливими, усіма можливостями наближати нашу перемогу.
  Цьогоріч успішно захистили дипломні проєкти, склали кваліфікаційний іспит та одержали довгоочікувані документи про освіту понад 140 дипломованих фахівців, у тому числі за відмінні успіхи у навчанні Лозицька Яна, Стець Даніел та Черненька Валерія отримали дипломи з відзнакою. За активну участь у науковій та громадській роботі, у роботі органів студентського самоврядування та за вагомі спортивні досягнення багатьох випускників було відзначено подяками.
 
  Щиро вітаємо вас, шановні випускники, із завершенням навчання! Сподіваємося, що час, який був проведений у стінах коледжу, назавжди буде закарбований у ваших серцях, а ті знання, що здобули, освітлюватимуть ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти задуманих цілей, сприятимуть становленню вас як професіоналів.
  Диплом молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра – це лише перша сходинка та можливість продовжити навчання в закладі вищої освіти, а найцікавіше попереду – і воно чекає на наших випускників у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, провідному університеті України.
 

Бажаємо вам миру, здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах.

  Щасти вам у всьому! У добру путь!

 
 
Тетяна Шеїн,

заступник директора з виховної роботи 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook