Відбувся вебінар "Планування подорожі із домашніми тваринами від А до Я"

30 червня 2023, 14:29
факультет ветеринарної медицини

29 червня 2023 року в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напрямку модуль Жана Моне “Політика та інтеграції засад Єдиного Здоров’я ЄС в Україні” (101048229 - EU4OH - ERASMUS-JMO-2021-FDI-TCH-RSCH) Національний університет біоресурсів і природокористування України організував та провів вебінар на тему: «Планування подорожі із домашніми тваринами від А до Я».


Метою заходу було наданням достовірної інформації щодо вимог та правил оформлення документів для некомерційного вивезення домашніх тварин за кордон. Захід відбувся  в онлайн- форматі.

Під час вебінару начальник управління контролю на державному кордоні  Держпродспоживслужби Ігор Лоцкін поінформував учасників про актуальні вимоги до некомерційного переміщення тварин за межі України та алгоритмом дій при підготовці до транспортування тварин закордон з огляду на вимоги нормативно правових актів Європейського Союзу та України.

Інформація доведена Ігорем Миколайовичем викликала значний інтерес у аудиторії, а окремі аспекти законодавчих вимог були уточнені під час відповідей на додаткові запитання.

 

У другій частині вебінару ветеринарний лікар-терапевт ветеринарної клініки  “Vet.generation” Катерина Дзюба розповіла учасникам про практичні аспекти підготовки тварини до транспортування.

Висвітлила основні етапи підготовки до подорожі, а саме: як підготувати улюбленця до подорожі, які засоби доцільно мати в аптечці та як розрахувати потреби кормy та води.

Учасники дізналися про те як діяти екстрених ситуаціях з метою надання перша допомоги улюбленцю. 

Із записом вебінару можна ознайомитися за посиланням

Координатор проекту
Марія Галабурда

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook