Студмістечко: літній період – час для ремонтних робіт

22 червня 2023 року
  Ось і добігає до кінця один з найважчих навчальних років. Рік, коли ми зрозуміли, що відсутність світла не така вже і проблема, якщо світло є в тобі. Ракети можуть зруйнувати машину, будинок, але вони точно не зруйнують віру в нашу державу та перемогу.

  Національний університет біоресурсів і природокористування України на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком стали міцним плечем опори для мешканців гуртожитків. Керівництво університету потурбувалось про належне облаштування укриттів, незважаючи на часті повітряні тривоги, загрозу ракетних обстрілів, ремонтні роботи в гуртожитках тривають впродовж року. Робота не вщухає й до сьогодні, робимо все можливе, щоб студенти отримали найкращі умови, які відповідатимуть рівню рейтингового НУБіП України.
  Готуючись до поселення студентів нового набору, господарські служби університету проводять детальну ревізію водо-, газо-, електропостачання. Визначають основні напрямки роботи та зосередились на усуненні глобальних недоліків в гуртожитках.
  У гуртожитку № 11 за активної підтримки декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслана Кононенка, працівників ремонтно-будівельної бригади університету і гуртожитку провели капітальний ремонт одного блоку, тобто 8 студентських кімнат та місць загального користування. Кімнати повністю облаштовані новими меблями та м’яким інвентарем.

  Попри складну економічну ситуацію, адміністрація університету планує оновити матеріальну базу – закупити матраси, подушки, одіяла, індукційні плити, миючі та дезінфікуючі засоби для усіх гуртожитків студентського містечка. Також актуальним залишається виготовлення нових меблів, пошиття шторів, тюлів та м’якого інвентарю, тобто повне укомплектування відремонтованих житлових кімнат.
  З року в рік кампус вдосконалює побутові умови для студентства. Саме університет є плацдармом для розвитку особистості, формуванні власних поглядів тощо. Війна в нашій країні показала всю цінність гідного громадянина, який в будь-який момент захистить свою державу від ворога, а створення комфортних умов перебування є одним із пріоритетних завдань.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка сподівається, що відремонтовані та оновлені кімнати стануть комфортним місцем для організації освітнього процесу та проживання студентів.
  Не зупиняємось на досягнутому, а лише ставимо нові цілі та завдання!

Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook