Представники ректорату перевірили готовність ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження до змішаного формату навчання

27 лютого 2023 року
  Відповідно до графіка освітнього процесу, затвердженого наказом ректора університету від 22.11.2022 р. № 897, з 6 березня 2023 року студенти першого та четвертого курсів бакалаврату та усі магістри ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження перейдуть на навчання у змішаному форматі.
  24 лютого 2023 р. комісія у складі проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука, начальника навчального відділу Ярослава Рудика, начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександра Санченка та директора ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Віктора Каплуна перевірила готовність навчальних лабораторій ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження до навчання студентів у очному форматі. 
 
  Під час огляду спеціалізованих навчальних аудиторій члени комісії одержали вичерпну інформацію про особливості функціонування лабораторних установок та стендів, спеціалізованого обладнання і приладового забезпечення.
  Разом з технічним забезпеченням члени робочої групи мали можливість ознайомитись з навчально-методичним забезпеченням дисциплін: положеннями про лабораторії, робочими програмами дисциплін, навчальними посібниками та методичними вказівками до виконання лабораторних робіт тощо. Додатково акцентувалася увага на забезпеченні лабораторій технічними та мультимедійними засобами навчання. Окремо увага членів комісії торкалась забезпечення вимог охорони праці та правил пожежної безпеки при проведенні занять студентами.
 
4
 
  Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук відзначив готовність навчальних лабораторій та навчально-методичного забезпечення інституту. Комісія відмітила, що переважна більшість лабораторій мають сучасну матеріально-технічну базу. Насамперед, це стосується лабораторій технічного діагностування електротехнічних матеріалів електрообладнання (кафедра електротехніки, електромеханіки та електротехнологій), SmartGrіd технологій (кафедра електропостачання ім. проф. В.М. Синькова).
 
 
 За результатами перевірки, комісія підтвердила готовність лабораторій ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження до проведення занять в очному форматі, науково-педагогічні працівники та навчально-допоміжний персонал інституту з нетерпінням чекають на зустріч зі студентами у стінах їх рідного навчального корпусу.
 
 
Віталій Савченко,
заступник директора

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook