Проявам нестатутних відносин «НІ»!

9 грудня 2014 року
8 грудня на загальних зборах науково-педагогічних працівників ННІ рослинництва, екології і біотехнологій обговорено ситуацію, яка склалася на кафедрі загальної екології та безпеки життєдіяльності. Під час проведення заліку з дисципліни «Основи екології» викладач Розпутній Михайло Володимирович допустив порушення порядку проведення заліків та іспитів, мали місце нестатутні відносини.
 
Проректор з навчально-наукової роботи, правових та соціальних питань Володимир Іванович Курило проінформував учасників зборів про те, що наказом ректора № 1508 від 5 грудня 2014 року Розпутнього М.В. звільнено з університету. Наказом № 1507 від 5 грудня 2014 року завідувачу кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності ННІ рослинництва, екології і біотехнологій Гальченку Віталію Андрійовичу та в.о. декана факультету землевпорядкування ННІ земельних ресурсів та правознавства Купріянчик Ірині Петрівні оголошено догану. Попереджені про персональну відповідальність за неналежну організацію і відсутність контролю за проведенням заліково-екзаменаційної сесії Коваленко Віталій Петрович, т.в.о. директора ННІ рослинництва, екології і біотехнологій, Рибалко Юлія Володимирівна, декан факультету екології та сталого розвитку цього ж навчально-наукового інституту та Дорош Ольга Степанівна, директор ННІ земельних ресурсів та правознавства. 
 
Комісією університету ведеться розслідування щодо обставин події з метою направлення матеріалів до правоохоронних органів.
 
Дeниc Рyдень
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook