Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого: «Краса і біль землі моєї України!»

22 вересня 2022 року
   У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» під таким гаслом проходить Тиждень еколого-біологічних дисциплін, організований викладачами циклової комісії агрономічних та еколого-інженерних дисциплін.

   У рамках тижня проведено презентацію роботи лабораторій:

  1. Загальна екологія і раціональне природокористування.
  2. Ботаніка з фізіологією рослин.
  3. Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва.

   Виставка флористичних робіт, де кожна група представляла дві композиції: перша – відображення краси України, велич її багатств, силу і незламність; друга – біль України.
   Роботи оцінювались у наступних номінаціях:

  • тематичність композицій;
  • естетичність та майстерність виконання;
  • оригінальність задуму;
  • творчий підхід.

   Кожен студент був активним учасником свята. Зайшовши у вестибюль навчального закладу, студенти та викладачі мали змогу побачити різноманітні квіткові композиції, в яких знайшли відображення любові до нашої неньки – України.

   Світло та тепло в душі на цілий день залишилося після виставки, а настрій свята підтримувала оригінальність, влучність тематики квіткових робіт, які були приурочені в підтримку ЗСУ.
  Традиційне свято ще раз підтвердило звичну істину: «Квіти – це символ краси людини та миру. Без квітів немислиме життя жодної української родини». День флористики став не тільки масовим заходом, але й справжнім дійством, яке сприяє естетичному вихованню студентів, виховує любов до України.

   На підтримку ЗСУ відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Промінь надії на перемогу», метою якого був збір коштів на потреби воїнам-працівникам коледжу. Студенти продавали домашню випічку, солодощі, фрукти, овочі, українські сувеніри. Ми дуже раді, що нам вдалося об'єднати наші зусилля і спрямувати їх на таку чудову справу. Наші захисники борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість підтримки в тилу.

   Організатори заходу висловили вдячність студентам, кураторам, лаборантам, працівникам коледжу.
   В єдності наша сила!

Любов СОПІВНИК, Галина ФРЕЯК, Алла РАДИК,
викладачі коледжу, організатори Тижня

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook