Здобувачка вищої освіти спеціальності «Філологія» Віолетта ЧЕРГІНЕЦЬ здобула яскраву сольну перемогу на чемпіонаті Києва з чирлідингу 2026

18 квітня 2026 року відбувся чемпіонат Києва з чирлідингу. Студентка першого курсу спеціальності «Філологія».


Віолетта ЧЕРГІНЕЦЬ, учасниця спортивної команди НУБіП України, крім командної перемоги, посіла перше місце у золотому фіналі у номінації «Performance Cheer Solo», підтвердивши високий рівень підготовки, наполегливість і цілеспрямованість.


У змаганнях взяли участь найсильніші атлети столиці, однак завдяки майстерності, витривалості Віолетта змогла вибороти перше місце. Її виступ відзначився складною технікою виконання, артистизмом та енергійністю. Ця перемога успішно демонструє, що наполеглива праця та любов до своєї справи дозволяють досягати високих результатів як у навчанні, так і в спорті.


Щиро вітаємо Віолетту ЧЕРГІНЕЦЬ із заслуженою перемогою

та бажаємо подальших успіхів, нових досягнень і підкорення нових вершин!

1 / 1

Світлана АМЕЛІНА,
завідувач кафедри іноземної філології і перекладу

Оксана ТЕПЛА,
доцент кафедри іноземної філології і перекладу