Випускник школи Андрій Міколенко: обирає освітню програму кафедри економічної кібернетики, адже це запорука успішності й адаптованості на сучасному ринку праці

April 16, 2020
  • Розкажіть по себе.

Андрій Міколенко, навчаюся в спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 91 м. Києва з поглибленим вивченням інформатики. Багато років навчаюсь в Комп’ютерній Академії «ШАГ», крім того поглиблено вивчаю англійську мову та математику. Захоплююсь туризмом та активно займаюсь спортом.

  • Чому вирішив здобувати вищу освіту?

Вважаю, що здобувши вищу освіту зможу реалізувати себе у майбутньому, як успішний фахівець та матиму можливість обрати бажане місце роботи.

  • Яку обрав спеціальність і чому?

Цікавлюсь сучасними інформаційними технологіями, оскільки ми живемо у часі, коли вони стрімко розвиваються. А ще в родині маю професійних економістів, тому хочу в майбутньому обрати фах, де буде поєднано інформаційні технології з економікою. Саме тому, планую обрати освітню програму «Економічна кібернетика» або «Цифрова економіка», думаю здобувши такий фах, в майбутньому зможу стати успішним аналітиком.

  • Які переваги НУБіП стали вирішальними у виборі закладу вищої освіти?

За рейтингами НУБіП України входить до топових освітніх закладів нашої країни. Навчаючись у Комп’ютерній Академії «ШАГ» нам розповідали про цей університет, також багато читав інформації про різні заклади вищої освіти, де здійснюють підготовку фахівців за обраними мною спеціальностями. А ще в колі родини багато чув про НУБіП України, зокрема про факультет інформаційних технологій, про навчальні лабораторії у яких здійснюють підготовку студентів за освітніми програмами кафедри економічної кібернетики. Вважаю, що навчання на факультеті інформаційних технологій саме в НУБіП України стане для мене першим кроком до того, щоб у дорослому житті реалізувати себе як висококваліфікований фахівець. Також подобається місце розташування університету, а саме кампус, наявність власного спортивного комплексу та можливість навчатися на військовій кафедрі.

  • Дякую Андрію за розмову та бажаю Вам успішного вступу за обраною освітньою програмою та досягнути своєї мети!

Дякую.

 

Наталія Рогоза,
доцент кафедри економічної кібернетики
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook