Календар подій

8.05.2023 – 14.05.2023

Списком
По днях тижня

Понеділок
8.05.2023

Факультет інформаційних технологій поглиблює міжнародну співпрацю з німецькими університетами: результати візиту в рамках програми ERASMUS+

8 травня 2023 року

  У рамках програми мобільності ERASMUS+ KA 107 відбувся візит делегації факультету інформаційних технологій у складі декана факультету, професора Олени Глазунової, доцента кафедри економічної кібернетики  

Увага кураторів та старост академічних груп механіко-технологічного факультету зосереджена на підготовці до семестрового контролю знань

8 травня 2023 року

  Кожний заклад вищої освіти, який піклується про підготовку компетентного і конкурентоспроможного фахівця, зобов’язаний фокусувати в чіткому полі зору якість виконання умов навчального процесу здобувачами вищої освіти. 

Ми повинні навчитись думати по-новому: студенти-міжнародники провели логічні дебати в Ботанічному саду НУБіП України

8 травня 2023 року

Скажіть мені і я забуду. Покажіть мені і я запам'ятаю.Дайте можливість обговорити і я зрозумію. 

У Бережанському агротехнічному інституті відбувся День відкритих дверей

8 травня 2023 року

.foto_full, .foto_news { width: 100%; margin-bottom: 1%; } .foto_two_left { float:left; width: 49%; padding-right: 1%; } .foto_two_right { width: 49%; margin-bottom: 1%; } 

Налагодження міжнародних зв’язків у форматі «Україна – США»: Міжнародний науково-практичний вебінар кафедри англійської філології до 125-річчя НУБіП

8 травня 2023 року

  Сучасний педагог – сміливий та креативний митець, який застосовує не лише класичні, але й інноваційні підходи. 

Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Вадим Ілляшенко – бронзовий призер Чемпіонату Європи з карате кіокушин (WKB)

8 травня 2023 року

  5-7 травня 2023 року в Сабадель (Барселона) Іспанія, відбувся 6-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» та «ката».   На цих змаганнях брав участь студент третього курсу  

Сезон навчальних практик на кафедрі землеробства та гербології розпочато!

8 травня 2023 року

  На агробіологічному факультеті значна увага приділяється практичному навчанню студентів, як невід’ємній складовій підготовки конкурентоздатного фахівця.  Цього року після тривалого періоду дистанцій 

До 125-річчя НУБіП України: «Дебют першокурсника – 2023» на факультеті ветеринарної медицини

8 травня 2023 року

  «Дебют першокурсника» – це найяскравіше і найзначніше свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. 

Ректорат: безпека, вступ до магістратури, обрання керівництва органів студентського самоврядування

8 травня 2023 року

  8 травня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. Згадуючи подвиг наших батьків та дідів, які разом з усім світом подолали 78 років тому фашизм, очільник університету висловив впевненість у перемозі над рашизмом. 

День пам’яті та примирення: в університеті поклали квіти до меморіалу пам’яті фото

8 травня 2023 року

  Сьогодні країна відзначає День пам’яті та примирення, який став ще актуальнішим на п’ятнадцятий місяць повномасштабної війни рф проти України. 

Успішний старт захистів бакалаврських кваліфікаційних робіт у ННІ лісового і садово-паркового господарства

8 травня 2023 року

  Традиційно в с тудентському середовищі ННІ лісового і садово-паркового господарства першими освітній процес завершують здобувачі вищої освіти заочної форми навчання. 

Квітневі відкриті лекції в ННІ лісового і садово-паркового господарства

8 травня 2023 року

  Згідно з наказом ректора НУБіП України від 24.01.2023 р. №41 «Про проведення відкритих лекцій у весняному семестрі 2022-2023 н. 

Модернізація і Україна

8 травня 2023 року

  Студент-третьокурсник юридичного факультету НУБіП України Владислав Данилюк, який вивчає правові, економічні та політичні дисципліни в Університеті Глазго (Шотландія) здійснив та успішно захистив дослідження на тему «Наскільки добре теорія модернізації поясн 

Вівторок
9.05.2023

Благодійний захід з допомоги ЗСУ!

9 травня 2023, 16:30

Запрошуємо на благодійний захід - концерт гурту «Крутий заміс» для допомоги ЗСУ  У повсякденному житті учасники гурту «Крутий заміс»: рятувальник, військовий, електрик, гончар і звичайні студенти, у вільний час хлопці займаються музикою.  Група має більше 40 власних пісень, а також є д 

Перший етап польових досліджень на українському польовому полігоні в рамках міжнародного проєкту HORIZON EUROPE «Ecotwins» завершується

9 травня 2023 року

  Минають перші 30 діб активної вегетації гороху та ячменю на дослідному полігоні, отже наближається наступна відповідальна позначка в протоколі – відбір рослинних зразків та дистанційний моніторинг основних фізичних та фізіологічних параметрів посівів. 

Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності для студентів у рамках ERASMUS+ до Латвійського Університету наук про життя та технології (Латвія, Єлгава)

9 травня 2023 року

 Шановні студенти !Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності для студентів у рамках ERASMUS+ до Латвійського Університету наук про життя та технології (Латвія, Єлгава)Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: 

Ph.D. Ректор зустрівся зі щойно зарахованими аспірантами

9 травня 2023 року

  Відповідно до рішення приймальної комісії, 1 травня було затверджено рейтингові списки вступників для вступу на навчання до аспірантури та підготовлено наказ на зарахування 182 осіб до аспірантської спільноти НУБіП України. 

Роль студентів у розвитку донорства в Україні: Допомога військовим через донорство крові фото

9 травня 2023 року

  Донорство крові є важливою складовою системи охорони здоров'я в Україні. Кров може рятувати життя та забезпечувати необхідні ресурси для лікування хворих та поранених. Особливо важливою групою отримувачів крові є військові, які вже потребують невідкладної медичної допомоги. 

День професійного вибору: відкриті двері до майбутнього разом з Ірпінським фаховим коледжем НУБіП України

9 травня 2023 року

  День відкритих дверей стає першим кроком для випускників шкіл, який краще орієнтує у правильному виборі професії, а також чудова нагода показати абітурієнтам можливості, досягнення та успіхи коледжу. 

«Європейський Союз в міжнародних відносинах» очима студенів-міжнародників

9 травня 2023 року

  На останньому тижні навчання студентів 4 курсу  спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»  в рамках вивчення дисципліни «Європейський Союз в міжнародних відносинах» (викладач – к.і.н. Шевченко Н.В. 

Фотограмметрія та картометрія для охорони культурної спадщини: семінар для студентів-землевпорядників в урочищі Бабин Яр фото

9 травня 2023 року

  Важливою складовою освітньої діяльності на факультеті землевпорядкування НУБіП України завжди була неформальна освіта, а тому 5 травня 2023 року, на території урочища Бабин Яр, для студентів  

Студентська збірна НУБіП України з волейболу – учасник фіналу ХVІІІ літньої Універсіади України

9 травня 2023 року

  Влітку 2023 року в китайському місті Ченду буде проводитись XXXI Літня Універсіада. Один із командних видів спорту, в якому є медальні сподівання України – це волейбол. 

Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності в рамках ERASMUS+ Університет Лейда (Lleida Univerity) на перший семестр 2023-2024 н.р.

9 травня 2023 року

Шановні студенти,У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом Lleida (Іспанія) оголошується відбір студентів магістрів для навчання на наступний навчальний семестр.  

Середа
10.05.2023

Презентація науково-популярної книги «Страшне, прекрасне та потворне в Чорнобилі» Олени Паренюк і Катерини Шаванової

10 травня 2023, 13:15

  10 травня 2023 року о 1315 в читальній залі центральної бібліотеки (навч. корп. 

Нарада з енергозбереження

10 травня 2023, 10:15

    10 травня 2023 р. (середа) о 1015 в ауд. 309 н.к. 3 відбудеться нарада з ректором. ПОРЯДОК ДЕННИЙ  

Винна церемонія для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК

10 травня 2023 року

  Дегустація вина — це не тільки прерогатива професіоналів, а й дуже захоплюючий процес для справжніх цінителів цього благородного напою. 

Заліщицький коледж зустрічає майбутніх абітурієнтів фото

10 травня 2023 року

  Травневого, по-весняному теплого і сонячного дня – 5 травня 2023 року, ВСП Заліщицький ФК імені Є. 

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ: вступ до магістратури 2023

10 травня 2023 року

  З 8 до 31 травня відбуватиметься реєстрація вступників до магістратури для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).  

Футболісти НУБіП України – чемпіони столиці!

10 травня 2023 року

10 травня 2023 року на стадіоні «Динамо» ім.В.Лобановського відбувся фінальний матч чемпіонату Києва з футболу серед збірних закладів вищої освіти столиці. 

На економічному факультеті відбувся І етап фестивалю студентської науки НУБіП України 2023 року

10 травня 2023 року

  Вже традиційно навесні Національний університет біоресурсів і природокористування України урочисто відкриває Фестиваль студентської науки. 

У Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбулася ІХ міжвузівська студентська навчально-дослідницька конференція «Герої моєї родини»

10 травня 2023 року

  Історія – скарбниця людського життя, свідок минулого з усіма його перевагами і недоліками. Саме з неї ми черпаємо знання про своє коріння, дізнаємося про традиції, культуру і побут наших предків. 

Нарада з керівниками ННІ та факультетів: збереження енергоресурсів, виконавська дисципліна та активізація профорієнтаційної роботи

10 травня 2023 року

  10 травня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада за участю директорів ННІ та деканів факультетів, завідувачів гуртожитками та комендантів навчальних корпусів, керівників служб та відділів. 

Досвід міжнародного рівня. Зустріч молодих селекціонерів із радником офісу ФАО в Україні Михайлом Малковим

10 травня 2023 року

  Як підготувати хороших спеціалістів? Часто на підприємствах молодих фахівців вважають «зеленими» для великих та відповідальних завдань. 

Четвер
11.05.2023

Спільне засідання Вченої ради НУБіП України та Президії НАПН України

11 травня 2023, 12:45

     11 травня 2023 року о 1245 в ауд. 309 навч. 

Футболісти НУБіП України – чемпіони столиці! фото

11 травня 2023 року

  Прекрасний подарунок університету до його 125-річчя зробила футбольна збірна НУБіП. 10 травня 2023 року на стадіоні «Динамо» ім. В. 

Національна академія педагогічних наук України нагородила Почесною Грамотою НУБіП з нагоди 125-річниці фото

11 травня 2023 року

  11 травня 2023 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося спільне засідання вченої ради та Президії Національної академії педагогічних наук України.  Аби вельмишановні гості на власні очі побачили освітні 

Захисти випускних бакалаврських робіт студентами спеціальності «Садово-паркове господарство»

11 травня 2023 року

   Впродовж 10 та 11 травня 2023 року в екзаменаційній комісії під головуванням завідувача кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції, доцента Юрія Марчука відбувся захист випускних бакалаврських робіт студентами спеціальності 206 – Садово-паркове господарство заочної форми навчання. 

«Наука ближче, ніж здається»: презентація науково-популярної книги в науковій бібліотеці

11 травня 2023 року

   Наукова бібліотека продовжує знайомити університетську спільноту з видатними науковцями, письменниками та творчими особистост 

Вікторія Шерстюк: Ветеринарний лікар – must have, випускниця факультету ветеринарної медицини НУБіП України

11 травня 2023 року

  На днях вдалося поспілкуватись з Вікторією Шерстюк, директором ветеринарної клініки «Ветпланета» у місті Києві, в минулому випускницею факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування Укра 

Жанна Бэлаш – студентка факультету інформаційних технологій призерка чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації 2023 року фото

11 травня 2023 року

  Жанна Бєлаш – студентка 2-го курсу факультету інформаційних технологій на чемпіонаті Європи серед клубів, міжнародних змаганнях «Меморіал Здіслава» зі спортивної радіопеленгації у змаганнях серед юніорок посіла 2 місце  

Ph.D. Запрошуємо на черговий вебінар проєкту «UGF» – «Introduction to complex networks» фото

11 травня 2023 року

  Незважаючи на складні умови сьогодення, за підтримки МОН України у дистанційному форматі продовжує реалізовуватись проєкт «Ukraine Global Faculty».   До даного лекційного курсу вже долучились більше тисячі представників із понад 20-ти провідних університе 

Жіноча збірна НУБіП України з футзалу у фіналі чемпіонату міста Києва серед студентів

11 травня 2023 року

  10 травня 2023 року в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій пройшла півфінальна гра чемпіонату міста Києва з футзалу серед жіночих команд ЗВО.   На майданчику змагалися збірні НУБіП України та КНУ ім. Тараса Шевченка. 

Ніжинський агротехнічний інститут: Університете! Тобі присвячується! фото

11 травня 2023 року

  Колектив Ніжинського агротехнічного інституту, як і всі відокремлені підрозділи Національного університету біоресурсів і природокористування України, долучився до святкування 125-річчя Університету.  

П'ятниця
12.05.2023

Семінар «Як досягти нових академічних та професійних висот з Кембридж»

12 травня 2023, 12:00

Національний університет біоресурсів і природокористування УкраїниГуманітарно-педагогічний факультет 

Ph.D. Гостьова лекція від генерального директора «УКАБ» Романа Сластьона фото

12 травня 2023, 10:00

  За підтримки ректорату НУБіП України, продовжує свою діяльність аспірантський проєкт гостьових лекцій.   Вже в п’ятницю 12 травня о 1000 відбудеться гостьова  

Студмістечко: волейбол серед команд гуртожитків з нагоди відзначення 125-річчя НУБіП України фото

12 травня 2023 року

  11 травня на футбольному полі із штучним покриттям біля гуртожитку №2, з нагоди відзначення 125-річчя з дня заснування НУБіП України, стартували спортивні змагання серед студентів ННІ/факультетів, що є мешканцями гуртожитків.  

Аналізуємо роботу сьогодні, діємо завтра: відбулося чергове засідання ради з організації виховної діяльності Університету

12 травня 2023 року

  11 травня відбулося чергове засідання ради з організацї виховної діяльності Унівреситету.  Відкрив засідання проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша. 

Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «AutoTRAK-2023»

12 травня 2023 року

  4-5 травня 2023 року відбулась перша Міжнародна науково-практична конференція «AutoTRAK-2023». 

У Бережанському фаховому коледжі пройшов І етап ХII Фестивалю студентської науки

12 травня 2023 року

Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі. Георг Крістоф Ліхтенберг 

Правда життя та інсайди від Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК

12 травня 2023 року

  Наше сьогоднішнє інтерв’ю з директором Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК Валентиною Корнієнко має на меті висвітлити діяльність лабораторії сьогодні та окреслити перспективи розвитку на майбутнє.< 

Зібратися разом – це початок, бути разом – це розвиток, працювати разом – це успіх: що нового в День відкритих дверей у Бережанському фаховому коледжі фото

12 травня 2023 року

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведетьсяпрацювати жодного дня у своєму житті.(Конфуцій)  

Економічний брейн-ринг у Ніжинському агротехнічному інституті

12 травня 2023 року

  10 травня кафедрою менеджменту та аграрної економіки був організований і проведений «Економічний брейн-ринг» у рамках роботи гуртка «Сучасний економіст». Були залучені студенти груп БА 221, БО 221, БО 211 та БА 222ск, які розділилися на чотири команди. 

Початок практичної підготовки студентів з овочівництва

12 травня 2023 року

  Важливим елементом навчального процесу для майбутніх спеціалістів є набуття практичних навичок.  Для цього студентами агробіологічного факультету активно використовується колекційно-дослідне поле та плівкові теплиці в НЛ   

Від теорії до практики: навчання студентів у польових умовах на кафедрі агробіологічного факультету

12 травня 2023 року

  Під час очного навчання, 10 травня 2023 року, студенти 1 курсу спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» факультету тваринництва та водних біоресурсів, доцент кафедри аналітичної і біонеорганічної хімії та якості води Валентина Галімова і аспірант к 

Марія Кодриш з Мукачева обрала професію землевпорядника і вступатиме до НУБіП України

12 травня 2023 року

  Я навчаюсь на агрономічному відділенні за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Мені незабаром 19 років. 

До 125-річчя НУБіП України проведено Всеукраїнську студентську конференцію «Наукові здобутки студентської та учнівської молоді з реалізації Плану відновлення України»

12 травня 2023 року

  10 травня 2023 року на базі кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва і кафедри готельно-ресторанної справи та туризму ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Всеукраїнська науково-практична студент 

Факультет тваринництва та одних біоресурсів представив наукові дослідження в рамках першої регіональної зустрічі The European Federation of Animal Science

12 травня 2023 року

  Факультет тваринництва та водних біоресурсів всебічно підтримує розвиток наукових досліджень та міжнародної співпраці. 

Субота, неділя
13-14.05.2023

Ph.D. Освітньо-науковий процес підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»: перші підсумки

13 травня 2023 року

У  ведення в Україні воєнного стану позначилося на всіх сферах суспільного життя. Осторонь не залишилася і освіта. Негативний вплив війни зумовлює потребу в гнучкій трансформації діяльності освітньої сфери на період дії воєнного стану та забезпечення безперервного процесу навчання. 

Природокористування і якість життя - поради лікаря: рак та особливості харчування під час його лікування

13 травня 2023 року

   Майже всі люди з онкологічними захворюваннями мають ті або інші проблеми, пов’язані із харчуванням та травленням. 

Навчальна практика в очному форматі з дисципліни паразитологія та інвазійні хвороби тварин

13 травня 2023 року

  Народна мудрість гласить – краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. І підготувати лікаря ветеринарної медицини надавши лише теоретичні знання без практичної складової неможливо. 

Головою Сенату Студентської організації університету обрано Олександра Вертелецького

13 травня 2023 року

  11 травня 2023 року відбулися вибори на посади голови Сенату студентської організації НУБіП України та голів у факультетських організаціях. 

Підвищуємо кваліфікацію викладачів коледжів з електроніки, мікропроцесорної техніки та автоматики

13 травня 2023 року

  На кафедрі автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка відбулись дистанційні заняття з підвищення кваліфікації викладачів коледжів і технікумів. 

Європейські орієнтири публічного управління обговорені на науковій конференції

13 травня 2023 року

  Ректор університету Станіслав Ніколаєнко взяв участь у пленарному засіданні науково-практичної конференції «Європейські орієнтири публічного управління», що відбулася 12 травня 2023 року у рамках проведення Тижня Європи за уч 

Жіноча збірна НУБіП України з баскетболу бронзовий призер ХVІІІ літньої Універсіади України

14 травня 2023 року

  З 8 по 11 травня у місті Івано-Франківськ відбувся фінальний етап ХVІІІ літньої Універсіади України серед жіночих команд з баскетболу.   На змаганн 

14 травня – День матері в Україні

14 травня 2023 року

  Мама – найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. 

Україна починається з тебе: національна українська ідентичність очима молодих науковців

14 травня 2023 року

Свою Україну любіть.Любіть її… Во врем'я люте.В останню, тяжкую минутуЗа неї Господа моліть. 

Джерела натхнення студентів гуманітарно-педагогічного факультету

14 травня 2023 року

  У рамках виховних заходів до 125 річниці НУБіП студенти групи 2 курсу спеціальності «Філологія (Німецька мова)» разом із куратором Наталією Ольховською пізнають себе і рідний університет, долучаючись до інтелектуальних заходів, гортаючи сторінки історії університету 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook