Календар подій

5.10.2020 – 11.10.2020

Списком
По днях тижня

Понеділок
5.10.2020

Ректорат: абсолютна зібраність і дотримання усіх вимог карантину

5 жовтня 2020 року

     5 жовтня 2020 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. 

Осінні барви ботанічного саду університету (ФОТО)

5 жовтня 2020 року

     Вже жовтень. Прийшло бабине літо. У ботанічному саду буяють квіти, серед кольорів – домінує осіннє золото. Але зовсім скоро стане прохолодно: компас природи, попри все, вже вказує на зиму. 

Подарунок юридичному факультету до Дня бібліотекаря від ТОВ Юрінком Інтер фото

5 жовтня 2020 року

     З нагоди Дня бібліотекаря 2 жовтня президент видавничої організації Юрінком Інтер, першого українського юридичного видавництва, шеф-редактор загальнонаціональної правової газети “Юридичний вісник України”, доктор юридичних наук, професор  

Майбутні соціальні робітники взяли участь у традиційному фестивалі "Юнь Києва": з відкритим серцем до людей

5 жовтня 2020 року

     Наприкінці вересня здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Соціальна робота» та третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності 015 «Професійна освіта» працюють волонтерами та помічниками на міському за 

"Виклики та зміни у тіні COVID-19” 7-а наукова конференція Вишеградського університетського об'єднання

5 жовтня 2020 року

    27 листопада відбудеться щорічна наукова конференція, організована для студентів-бакалаврів, магістрів та аспірантів, що відбуватиметься в онлайн на факультеті економіки та соціальних наук Університету Сент-Іштван, м. 

Вівторок
6.10.2020

Науково-практичний семінар «Професійні компетентності фінансиста в умовах сучасних викликів»

6 жовтня 2020, 9:45

ПРОГРАМА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ«Професійні компетентності фінансиста в умовах сучасних викликів» Семінар відбудеться 6 жовтня 2020 р. в ауд. 228 корпус 10. 

Що було до «Forestry Quest»: біля витоків лісових багатоборств фото

6 жовтня 2020 року

     Напевно, нині більшість асоціює професію лісівника із сокирою чи бензопилою, однак справжній лісівник – це далеко не звалювальник лісу, а повноцінний «лісовий спецназ», який повинен багато вміти і знати, любити і розуміти ліс, берегти лісівничі традиції. 

Викладачі та студенти взяли участь у Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2020

6 жовтня 2020 року

     З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у місті Кропивницький проходила Мiжнapoднa aгpoпpoмислoвa вистaвкa «AGROEXPO-2020» з польовою демонстрацією техніки та технологій.     Вже стало доброю традицією участь у роботі виставки н 

Біля навчального корпусу №1 облаштовують елементи ландшафтного дизайну

6 жовтня 2020 року

Творчими cилами працівників ботанічного саду університету та кафедри ботаніки, дендрології і лісової селекції біля навчального корпусу №1 облаштовується новинка - чудова осіння клумба! 

Студенти-важкоатлети НУБіП України підкорюють нові вершини фото

6 жовтня 2020 року

     3 жовтня у місті Києві пройшов аматорський турнір з важкої атлетики «Кубок дружби». В ньому взяли участь 120 спортсменів з усіх міст України. 

Студентська жіноча збірна НУБіП України з баскетболу візьме участь у Чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020-2021

6 жовтня 2020 року

     Триває підготовка студентської жіночої збірної НУБіП України з баскетболу до Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги. Дівчата вже півтора місяці тренуються, готуючись до змагань. 

Незламний дух у творчому доробку Володимира Гонського: мешканці студмістечка знайомляться з бардом

6 жовтня 2020 року

     Нещодавно на вулиці біля гуртожитків № 5, 8, 11 відбулись відкриті мистецькі вечори українського громадсько-політичного діяча, науковця, публіциста, барда, ведучого найбільших патріотичних протестних акцій, зокрема Мовного майдану, Євромайдану, заслуженого діяча мистецтв України  

Лабораторні роботи з першого ж курсу: спрямованість на якість навчання

6 жовтня 2020 року

     Класного спеціаліста на пальцях не підготуєш: для цього потрібна відповідна матеріально-технічна база і спрямованість на якість навчання. А її і забезпечують в першу чергу лабораторно-практичні заняття. 

Середа
7.10.2020

Круглий стіл «Напрямки удосконалення ОНП з підготовки магістрів та аспірантів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»

7 жовтня 2020, 11:30

ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ«Напрямки удосконалення ОНП з підготовки магістрів та аспірантів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» 

«Березіль» готується отримати «Золоту Пектораль»

7 жовтня 2020 року

     Студентський народний театр «Березіль» – давній улюбленець публіки, учасник і переможець безлічі Всеукраїнських і міжнародних конкурсів, одним із найпрестижніших з яких для аматорських театрів є фестиваль «Київська театральна весна». 

Кафедра фізичного виховання запрошує усіх бажаючих на тренування з боксу

7 жовтня 2020 року

     На кафедрі фізичного виховання відкрилася нова абонементна група з боксу. Тренером секції є майстер спорту України Яровий Іван Геннадійович. 

Першокурсники спеціальності «Фізична культура і спорт» відвідали Ботанічний сад НУБіП України фото

7 жовтня 2020 року

     6 жовтня 2020 року першокурсники спеціальності «Фізична культура і спорт» разом з кураторами груп ФКіС-20001 та ФКіС-20002 з екскурсією відвідали Ботанічний сад НУБіП України. 

«Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»: онлайн-лекції для успішного заствоєння теоретичних знань

7 жовтня 2020 року

     Студенти 11 групи 3 курсу факультету ветеринарної медицини, які здобувають другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітар 

Оголошується набір студентів на навчання за програмою ERASMUS+ у Шведський університет сільськогосподарських наук

7 жовтня 2020 року

 У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр у Шведський університет сільськогосподарських наук Напрямки які можуть взяти учать в конкурсному відборі: 

Виїздне заняття для студентів магістратури ОП «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві»

7 жовтня 2020 року

     Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна і компанія ТОВ «AgriLab» на своїй базі с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області 5 жовтня 2020 року організували та провели виїзне заняття з теми «Диференційоване внесення агрохімічних ресурсів». 

Незабутній виступ студентської збірної НУБіП України з чирлідингу в м. Полтава фото

7 жовтня 2020 року

     3 жовтня у місті Полтава в спортивному комплексі «Динамо» Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбувся рейтинговий турнір кращих команд країни «Кубок України з Чирлідингу та мажорет-спорту» під егідою Української федерації чирлідингу та чирспорту. 

Відкриваємо НУБіП туристичний!

7 жовтня 2020 року

     7 жовтня 2020 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада щодо організації екскурсій територією та цікавими, унікальними об’єктами Національного університету біоресурсів і природокористування України. 

Землевпорядники першого курсу помірялися силами на футбольному майданчику

7 жовтня 2020 року

     На початку жовтня на факультеті землевпорядкування відбувся спортивний турнір з міні-футболу серед команд першокурсників, організований студентською організації факультету на чолі з Олександром Вертелецьким. 

Четвер
8.10.2020

ХХІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентів

8 жовтня 2020, 14:00

На цьому тижні стартує ХХІІ Чемпіонат м. 

ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ СТУДЕНТІВ І ПРАЦІВНИКІВ!

8 жовтня 2020 року

     У зв'язку з помітним зростанням захворюваності на Covid-19 в Україні, так за останню добу кількість випадків нових хворих вперше перевершила позначку 5 тисяч і склала 5397 чоловік й померло 93 чоловік, нагально рекомендуємо більш суворо дотримуватися про 

Вплив Covid-19 на продовольчу безпеку у світі та розвиток інновацій в сільському господарстві: аналітичний огляд наукових публікацій з міжнародних видань

8 жовтня 2020 року

“Старий світ вмирає, а новий світ щосили намагається народитися: зараз час монстрів.”Антоніо Ґрамші 

Подяка від Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини

8 жовтня 2020 року

     8 жовтня 2020 року до Національного університету біоресурсів і природокористування України завітали поважні гості – голова Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини Микола Когут та президент Асоціації «Меблідеревпром»  

Виступ студентів НУБіП України на відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування Kiev OPEN 2020

8 жовтня 2020 року

     370 спортсменів з різних областей України та гості з-за кордону взяли участь у VІIІ відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування Kiev OPEN 2020. 

На кафедрі фінансів проведено V науково-практичний семінар «Професійні компетентності фінансиста в умовах сучасних викликів»

8 жовтня 2020 року

     6 жовтня 2020 року відбувся V науково-практичний семінар «Професійні компетентності фінансиста в умовах сучасних викликів», організований кафедрою фінансів. 

На факультеті землевпорядкування провели експертне обговорення оновленої Методики нормативної грошової оцінки земель

8 жовтня 2020 року

     Починаючи з квітня 2020 року триває публічне обговорення нової уніфікованої методики нормативної грошової оцінки земель, що знайшла своє відображення у проекті Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель" (https://land.gov.ua/info/155630/).&n 

Ботанічний сад НУБіП України: студенти факультету ветеринарної медицини в захваті від побаченого

8 жовтня 2020 року

     Студенти 1 курсу факультету ветеринарної медицини на чолі з кураторами, доцентом кафедри біохімії і фізіології тварин імені академіка М. Ф. 

Співробітники Банку крові тварин факультету ветеринарної медицини врятували чотириногого друга відомого українського футболіста

8 жовтня 2020 року

     На базі науково-навчальної лабораторії «Банк крові тварин» кафедри хірургії і патофізіології ім. акад І.О. 

П'ятниця
9.10.2020

Обговорення підвищення якості підготовки магістрів та аспірантів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» з колегами – науковцями, експертами НАЗЯВО і стейкхолдерами

9 жовтня 2020 року

     В продовження науково-практичного семінару "Професійні компетентності фінансиста в умовах сучасних викликів", який відбувся на передодні, кафедрою фінансів була проведена зустріч аспірантів і магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та 

Практичні і лабораторні заняття у студентів першокурсників факультету захисту рослин, біотехнологій та екології

9 жовтня 2020 року

     Навчання першокурсників триває вже третій тиждень. За ці тижні студенти вже були присутніми і на лекціях, і на практичних та лабораторних заняттях. Всі вони з зацікавленістю ходять на пари. 

Субота, неділя
10-11.10.2020

Лекції з дисципліни «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» в режимі онлайн продовжуються

10 жовтня 2020 року

     8 жовтня 2020 року були проведені дві лекції з дисципліни «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» on-line на платформі Zoom: 1) на першій па 

Викладач кафедри фізичного виховання Ксенія Мазур – срібна призерка Чемпіонату і Кубку Києва з пляжного волейболу «Столичний»

10 жовтня 2020 року

     В період літнього міжсезоння та паузи у змаганнях з класичного волейболу, на майданчиках пляжного комплексу Парку «Муромець» (Дружби народів, X-park) проводяться змагання з пляжного волейболу. 

Студенти Бережанського агротехнічного коледжу – переможці Німецько-українського агрополітичного діалогу!

11 жовтня 2020 року

     Чи є майбутнє в аграрного сектору України, якщо до вивчення і вирішення його проблем не залучатиметься молодь?     Бережанський агротехнічний коледж завжди сприя 

«Хто плекає паростки кленові…» До ювілею Віктора Маурера

11 жовтня 2020 року

     Ці знаменні слова з першого рядка вірша Максима Рильського, який став символом звитяжної праці лісівників, цілком заслужено можна адресувати нашому 70-річному ювіляру – завідувачу кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, кандидату с.-г. 

Зміцнення здоров`я студентської молоді – головне завдання кафедри фізичного виховання

11 жовтня 2020 року

     Викладачі кафедра фізичного виховання проводить навчальні заняття зі студентами 1-2 курсів, як очно так і дистанційно, адже фізична активність є невід'ємною частиною здорового способу життя кожної людини. 

Першокурсники факультету землевпорядкування поринули у навчальний процес! фото

11 жовтня 2020 року

     Нові знайомства, невичерпні знання, старт з дуже крутими викладачами, приємна втома після пар – це все про незабутні перші три тижні навчання першокурсників на факультеті землевпорядкування НУБіП України.     Ще минулого ро 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook