Календар подій

29.06.2020 – 5.07.2020

Списком
По днях тижня

Понеділок
29.06.2020

Випускники Заліщицького аграрного коледжу спеціальності «Комп'ютерна інженерія» успішно захистили дипломні проєкти

29 червня 2020 року

     Ось і настав хвилюючий день для випускників спеціальності «Комп’ютерна інженерія», який став підсумком всіх років навчання у Заліщицькому аграрному коледжі ім. Є. 

Кар’єрні можливості для студентів-енергетиків у провідній енергетичній компанії України

29 червня 2020 року

     ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження планує у наступному навчальному році залучити до практичної підготовки у формі дуального навчання близько 20 студентів на базі ПрАТ «Київобленерго».     Компанія вже почала прийм 

Вікторія Поліщук: у майбутньому я хочу працювати за спеціальністю та планую спробувати свої сили як учитель або перекладач

29 червня 2020 року

     Сьогодні ми маємо можливість поспілкуватися з випускницею бакалаврату Вікторією Поліщук, яка подає документи на магістерську програму «Філологія» (германські мови і літератури (переклад включно) Національного університету біоресурсів і природокористуван 

Навчальна практика бакалаврів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» закохує студентів у майбутню професію

29 червня 2020 року

       Ось і закінчується навчальний рік, який приніс небачену кількість новацій в організацію навчального процесу в Україні. 

Викладачі кафедри економіки праці та соціального розвитку долучилися до створення курсу з "Фінансової грамотності"

29 червня 2020 року

    25.06.2020 доцент кафедри економіки праці та соціального розвитку НУБіП України Гребеннікова Альона прийняла участь у презентації онлайн курсу «Фінансова грамотність». Захід відбувся під патронатом CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», разом із платформою Career Hub. 

Завершилась навчальна практика з «Вступу до фаху» для майбутніх менеджерів

29 червня 2020 року

Студенти 2 групи 1 курсу факультету аграрного менеджменту ОС «Бакалавр» з 10 червня перебували на навчальній практиці зі вступу до фаху, програма якої, у зв’язку з продовженням карантину, дещо змінилась. 

Катерина Гудим: вибір майбутньої професії – вдалий старт у доросле життя

29 червня 2020 року

    Вибір професії – це важливий крок в житті кожної людини, від якого залежить його майбутнє. Та не менш важливішим моментом є вибір вищого навчального закладу. 

Вівторок
30.06.2020

Спеціальність «Харчові технології» завжди була в пошані: Соломон Юлія так охарактеризувала свій вибір вступу на факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України

30 червня 2020 року

     Юлія Соломон, випускниця 2009 року Національного університету біоресурсів і природокористування України, закінчила факультет конструювання та дизайну. 

Переконлива відповідь гуманітаріїв на виклики сучасної освітньої реальності

30 червня 2020 року

    Ми живемо в часи швидких й докорінних якісних перетворень в усіх сферах соціального буття людини. Нові стрімко-змінні реалії підхоплюють нас і спонукають миттєво реагувати. 

Газета "Вечірній Київ". Столичні вчені відкрили лікувальні властивості бурштину

30 червня 2020 року

    У столиці зареєстрували новий патент – збагачення питної води сполуками органічної природи. 

Оперативний штаб: готуємося до нового навчального року

30 червня 2020 року

    30 червня 2020 року відбулося чергове засідання Оперативного штабу, присвячене розгляду актуальних питань життєдіяльності університету та плануванню роботи на тиждень.  

Вступ-2020 фото

30 червня 2020 року

Вступ-2020 фото

30 червня 2020 року

Середа
1.07.2020

Випускник столичного коледжу Ярослав Кондратенко обирає НУБіП і буде опановувати педагогіку вищої школи

1 липня 2020 року

    За роки педагогічної діяльності у Національному університеті біоресурсів і природокористування України ми неодноразово переконувалися в тому, що у профорієнтаційній роботі найбільш дієвою формою роботи є безпосереднє спілкування із потенційними абітурієнтами. 

Наукова бібліотека під час карантинних обмежень 2020 – самоізоляція чи нові можливості для вдосконалення?

1 липня 2020 року

   Карантинні заходи щодо попередження розповсюдження COVID-19 продовжено до 31 липня 2020 року. За майже чотири місяці повної або часткової ізоляції всі ми навчились жити по новому та отримали можливість опанувати дещо новий формат комунікацій в різних сферах суспільства. 

Магістри кафедри земельного кадастру закріплюють набуті знанням та освоюють тонкощі професії на виробництві

1 липня 2020 року

    Науково-виробнича практика для магістрів кафедри земельного кадастру розпочалася 8 червня 2020 р. та триватиме 6 тижнів. 

Вступна кампанія 2020: у Боярському коледжі екології і природних ресурсів стартував прийом документів

1 липня 2020 року

    У Боярському коледжі екології і природних ресурсів НУБіП України розпочався прийом документів абітурієнтів 2020 року.    На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи в процедуру. 

Військовим зборам бути!

1 липня 2020 року

   Ось і почалися навчальні збори з громадянами України, які призвані як військовозобов’язані ЗСУ, відповідно до наказу Командувача Сухопутних військ від 11 грудня 2019 р. №799. 

Випуск у ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

1 липня 2020 року

    Традиційно у червні завершують навчання в ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження не тільки бакалаври, а й магістри-дослідники. 

Четвер
2.07.2020

Випускниця столичної школи Карина Хохич обирає НУБіП для продовження навчання

2 липня 2020 року

    В чудовий суботній день мав розмову в он-лайн форматі через сервіс Messenger-кімната від Facebook з абітурієнткою Кариною Хохич. 

Аналітична довідка ООН щодо земельної реформи: на шляху до сталого розвитку

2 липня 2020 року

    30 червня 2020 року у онлайн-режимі за ініціативою Постійного представника ООН в Україні пані Оснат Лубрані відбулася презентація підготовленої експертами ООН та ФАО аналітичної довідки щодо земельної реформи. < 

Не зважаючи на карантин міжнародна співпраця продовжується – літня школа в 3D форматі

2 липня 2020 року

     Наукова співробітниця Української лаборатоії якості і безпеки продукції АПК, к.в.н. 

Захисники України прагнуть вищої освіти

2 липня 2020 року

    Заледве не цілий підрозділ колишніх військовиків – ветеранів АТО завітав напередодні вступної кампанії до приймальної комісії НУБіП. 

НУБіП приймав єдиний вступний іспит

2 липня 2020 року

    Першого липня Український центр оцінювання якості освіти проводив в країні єдиний вступний іспит – як тестування з іноземної, переважно англійської, мови.    Однією з локацій проведення ЄВІ в черго 

Викладачі університету взяли участь у роботі екзаменаційних комісій в Бережанському агротехнічному коледжі

2 липня 2020 року

    23-25 червня 2020 року відбулися атестаційні (кваліфікаційні) екзамени студентів чотирьох економічних спеціальностей, результати яких є стартовим майданчиком для студентів у подальшому напрямку в реалізації кар’єри. 

Науково-технічна рада НДІ здоров’я тварин на своєму засіданні розглянула докторську дисертаційну роботу - четверту за місяць

2 липня 2020 року

    1 липня 2020 року відбулося чергове онлайн засідання науково-технічної ради НДІ здоров’я тварин на платформі CiscoWebex на чолі з директором НДІ здоров’я тварин, д. вет. н., професором Дмитром Засєкіним. 

П'ятниця
3.07.2020

Ніжинському агротехнічному інституту 125! відео

3 липня 2020 року

    Свій 125-річний ювілей Ніжинський агротехнічний інститут відзначив Урочистою академією: відеоконференція зібрала всіх причетних – вчених, викладачів, працівників, студентство, випускників, друзів та партнерів. 

Першокурсниця спеціальності «Туризм» Поліна Овчаренко про навчання в НУБіП

3 липня 2020 року

    Вже рік Поліна Овчаренко навчається на бюджеті за спеціальністю «Туризм». 

Провідні енергетичні компанії України будуть брати участь у модернізації та переоснащенні навчальної бази ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

3 липня 2020 року

    Протягом червня представники ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження відвідали декілька провідних енергетичних компаній з робочими візитами. 

Нарада із заступниками директорів/деканів: об’єктивне та раціональне розміщення усіх студентів в гуртожитки - пріоритет університету

3 липня 2020 року

    2 липня 2020 року під головуванням проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші за участі директора студентського містечка Сергія Стецюка відбулося зібрання із заступниками директорів/деканів ННІ/факультетів, я 

Обговорили стан справ у навчально-дослідних господарствах

3 липня 2020 року

     В університеті під головуванням першого проректора Ігоря Ібатулліна пройшла нарада з керівниками навчально-дослідних господарств НУБіП України. 

На факультеті ветеринарної медицини відбувся незвичний випуск бакалаврів - 2020 фото

3 липня 2020 року

    У зв’язку з оголошенням карантину та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції цьогорічні випускники бакалаврату по особливому отримували свої дипломи. Видачу дипломів проводили з 25 червня по 3 липня. 

Субота, неділя
4-5.07.2020

Тривимірне моделювання земної поверхні - невід'ємна частина підготовки студентів факультету землевпорядкування

4 липня 2020 року

    "Геодезичні роботи у землеустрої" є обов’язковою дисципліною в процесі підготовки бакалаврів зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». 

Інвестиційний менеджмент: інструкція для ефективного вкладання грошей

4 липня 2020 року

   Життя кожного з нас складається з інвестицій. Щодня ми інвестуємо в себе, своє майбутнє, в своїх близьких чи бізнес. 

Партнерство з Cisco Ukraine: підсумки року

5 липня 2020 року

   Останні 10 років спостерігається бум розвитку цифрових технологій у напрямі Інтернет речей. Розумні міста, розумні пристрої, електронні додатки та інші девайси заполонили наше життя. Всі ці технології стають можливими завдяки творчим людям, що працюють у найбільш динамічній сфері – Інформаційні технології. 

Владислав Чиж із м. Києва: мрію опановувати спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

5 липня 2020 року

     Комунікабельний, ерудований, харизматичний юнак. Навчається у СЗШ № 286 м. Києва. Захоплюється вивченням англійської мови. Також займається кібер- та велоспортом. 

Бурячок Іра впевнена, що найкраща професія – бухгалтер

5 липня 2020 року

   Бурячок Іра цього року закінчує третій курс відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін спеціальності «Облік і оподаткування» ВП НУБіП  «Мукачівський аграрний коледж» і має намір продовжити освіту у базовому вузі – НУБіП України. 

Ігорю Малиновському, студенту факультету ветеринарної медицини, присвоєно звання Майстра Спорту України

5 липня 2020 року

    Наказом Міністерства молоді та спорту України №205 від 10.06.2020 року присвоєно спортивне звання Майстра Спорту України з плавання студенту першого курсу факультету ветеринарної медицини НУБіП України, лідеру збірної університету з плавання,  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook