Календар подій

4.02.2019 – 10.02.2019

Списком
По днях тижня

Понеділок
4.02.2019

Ректорат: починаємо навчальний семестр і готуємося до вступної кампанії фото

4 лютого 2019 року

     4 лютого відбулося перше у навчальному семестрі засідання ректорату. 

Як розвиватимуться громади дізнавалися науковці та студенти факультету землевпорядкування фото

4 лютого 2019 року

     У рамках проекту pMAP у м. Києві відбулася довгоочікувана конференція на тему «Просторове планування. Як будуть розвиватись громади?». 

Оголошується відбір на програму мобільності "ERASMUS +" для НПП

4 лютого 2019 року

Шановні колеги!У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Словацьким сільськогосподарським університетом в Нітрі оголошується відбір на проведення лекцій в університеті-партнері протягом 1 тижня весняного семестру (5 робочих днів плюс 2 дні для поїздок до / з Естонії) . 

Вроцлавський університет природничих наук запрошує викладачів та студентів взяти участь у проекті Erasmus + TOPAS

4 лютого 2019 року

Шановні колеги та студенти!Вроцлавський університет природничих наук запрошує студентів та викладачів економічного факультету НУБіП України прийняти участь у рамках проекту Еразмус+ TOPAS в тренінгу для студентів та лекторів/викладачів, який відбудеться у м.Вроцлав, ПольщаМова - англійська 

Стартував другий семестр фото

4 лютого 2019 року

     Сьогодні розпочалося навчання студентів у другому семестрі. 

Данило Дарморіз з Львівщини: обираю юридичний факультет престижного університету, щоб продовжити сімейну традицію фото

4 лютого 2019 року

     Випускник загальноосвітньої школи № 2 міста Перемишляни Львівської області Данило Дарморіз обрав для здобуття юридичний факультет НУБіП. 

Вівторок
5.02.2019

Киянка Анна Якимцова: обираю спеціальність «Ветеринарна медицина» і найкращий виш – НУБіП фото

5 лютого 2019 року

     Киянка Анна Якимцова закінчує спеціалізовану загальноосвітню школу №296 Дарницького району і мріє отримати вищу освіту у НУБіП.Чому НУБіП України? 

Газета «Голос України»: Таємниці ландшафтного мистецтва від НУБіП України фото

5 лютого 2019 року

      1 лютого 2019 року розпочала роботу виставка «Таємниці ландшафтного мистецтва», організована НУБіП України спільно з Національним науково-природничим музеєм НАН України. 

Студентки факультету інформаційних технологій 4-го року навчання вибороли шанс поїхати на навчання до Туреччини за програмою Mevlana Exchange Program.

5 лютого 2019 року

   НУБіП України - провідний та прогресивний університет, він надає можливість своїм студентам отримувати подвійну міжнародну освіту, подорожувати та навчатися закордоном за програмами обміну. 

Увага! Оголошено конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України! фото

5 лютого 2019 року

     Шановні колеги, оголошується конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліжень та науково-технічних розробок.     Щороку присуджується  

Стипендії на курси вивчення німецької мови в Баварії 2019

5 лютого 2019 року

Стипендії на курси вивчення німецької мови в Баварії 2019Шановні студенти!Повідомляємо Вас про нові стипендіальні програми в БаваріїКурси по навчанню німецької мови у 2019 році. Стипендії включають плату за навчання, проживання та харчування. 

Студент факультету землевпорядкування Олексій Малець – призер Чемпіонату України з боротьби самбо! фото

5 лютого 2019 року

     Студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України продовжують радувати своїми спортивними перемогами. 

Оголошено конкурс із обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій! фото

5 лютого 2019 року

Міністерством освіти і науки України з 29 січня 2019 року 

Вітаємо наших студентів з Азії з Китайським Новим Роком!

5 лютого 2019 року

     Багатонаціональна сім’я студентів нашого університету, яка поєднує представників 31 країн світу розвивається за принципами толерантності та взаємної поваги до історії, мови та традицій кожного народу, серед яких – святкування Китайського Нового Року. 

Студентам НУБіП України присвоєно звання «Майстер спорту України з перетягування канату» фото

5 лютого 2019 року

     За виборене перше місце у Чемпіонаті України з перетягування канату Наказом Міністерства молоді та спорту України № 5825 від 28.12.2018 року «Про присвоєння спортивного завдання «Майстер спорту України» було присвоєно звання «Майстра спорт 

У новий семестр – з оновленими лабораторіями фото

5 лютого 2019 року

     До початку другого семестру колективи двох кафедр своїми силами і з залученням спонсорських коштів випускників приурочили відкриття двох навчальних лабораторій.     На кафедрі технології зберігання, пер 

Відбір на програму мобільності MEVLANA (Туреччина)

5 лютого 2019 року

До Уваги студентів, аспіратнів та НПП!Університет імені Ахі Еврана (м. Кіршехір, Туреччина) оголошує набір студентів, аспірантів та НПП за програмою обміну МЕВЛАНА на навчання за наступними спеціальностями:ChemistryAgriculture  Загальні вимоги: 

Культурні традиції студентів-іноземців: Китайський новий рік в Україні фото

5 лютого 2019 року

    Багатонаціональна сім’я студентів нашого університету, яка поєднує представників 31 країн світу розвивається за принципами толерантності та взаємної поваги до історії, мови та традицій кожного народу, серед яких – святкування Китайського Нового Року. 

Середа
6.02.2019

Школа молодого педагога

6 лютого 2019, 14:00

Шановні колеги!     6 лютого 2019 року о 1400 в аудиторії 201 корпусу № 3 відбудеться науково-методичний семінар для молодих науково-педагогічних працівників ННІ/факультетів, педагогічний стаж яких не перевищує трьох років.     

Руслан Черевань: завдяки професії інженера-автоматника, думаю, знайду своє «місце під сонцем» фото

6 лютого 2019 року

     …І який учень не мріє про автоматику, робототехніку та інформаційні технології? – запитав один із учнів середньої загальноосвітньої школи № 243 м. Києва, коли її директор Ліна Матвєєва представила нас школярам. 

Фахові та предметні комісії до вступної кампанії 2019 готові фото

6 лютого 2019 року

     5 лютого відбулося засідання з головами фахових атестаційних та предметних комісій щодо організації вступної кампанії 2019 року, саме у частині підготовки до вступних іспитів. 

Відбір на програму мобільності ERASMUS + для НПП, по спеціальності "Адміністративний менеджмент"

6 лютого 2019 року

Шановні колеги!У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом прикладних наук Вайнштефан (Німеччина) оголошується відбір на проходження стажування (7 днів), яке відбудеться 24-31 Березня 2019 року в Університеті прикладних наук Вайнштефан (Німеччина), відділення Тріздорф. 

Тривають ремонтні роботи в гуртожитку № 4: замінюємо електромережі фото

6 лютого 2019 року

     За останні п’ять років університет не впізнати. Цей факт можуть на власний досвід підтвердити студенти старших курсів. 

Читай та навчайся! Студенти університету активно розпочали другий навчальний семестр з отримання навчальних видань у бібліотеці фото

6 лютого 2019 року

   З 4 лютого в університеті розпочався другий навчальний семестр, тож приємно відзначити, що саме зараз користувачі бібліотеки активно проходять перереєстрацію та отримують навчальні книги, що необхідні для навчання.   

Навчальна і виконавська дисципліна та дотримання законодавства – у фокусі ректорату фото

6 лютого 2019 року

6 лютого 2019 року відбулося позачергове засідання ректорату. На початку навчального семестру важливо «звірити годинники», відкриваючи засідання зазначив перший проректор Ігор Ібатуллін. 

Оголошується відбір на навчання по програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Університет Акденіз (Туреччина).

6 лютого 2019 року

 Шановні студенти та аспіранти!Оголошується відбір на навчання по програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Університет Акденіз (Туреччина). Загальні вимоги до студентської програми обміну Mevlana: 

Виховна робота у весняному навчальному семестрі: плани і завдання фото

6 лютого 2019 року

     Почався навчальний семестр, а з ним і черговий етап реалізації плану виховної роботи. 

До 100-річчя народження українського педагога Івана Гуровича Ткаченка фото

6 лютого 2019 року

     6 лютого 2019 року виповнюється 100 років від дня народження Ткаченка Івана Гуровича, українського педагога, героя Соціалістичної Праці (1971), депутата Верховної Ради УРСР 9-го скликання, члена Президії Верховної Ради УРСР 9-го скликання, який залишив глиб 

Четвер
7.02.2019

Науково-методичний семінар для для наставників студентських груп

7 лютого 2019, 14:00

Шановні колеги!7 лютого 2019 року о 14-00 в аудиторії 201 корпусу № 3 відбудеться науково-методичний семінар для для наставників студентських груп. Василь Шинкарук,декан гуманітарно-педагогічного факультету 

Круглий стіл «Топографо-геодезичне та геоінформаційне забезпечення землеустрою в Україні»

7 лютого 2019, 9:30

     Факультет землевпорядкування НУБіП України спільно з Всеукраїнською громадською оргназіацією "Асоціація фахівців землеустрою України" та асоціацією "Земельна Спілка України" запрошує на всеукраїнський круглий стіл, що відбудеться 07 лютого 2019 року на тему: "Топографо-геодезичне та геоінформаційне забезпечення землеустрою в Україні". 

Майбутній тваринник-технолог Діана Левицька з Київщини: За мрією - до НУБіП України фото

7 лютого 2019 року

     Діана Левицька з села Корніївка Баришівського району Київської області навчається у випускному класі школи, і вже з 8 класу розмірковує над своїм майбутнім: вибором вишу і професії.Чо 

Науковці НУБіП успішно виконали науково-технічний проект «Розроблення біологічного препарату для рослинництва на основі консорціуму ґрунтових мікроорганізмів» за державним замовленням МОН України фото

7 лютого 2019 року

     5 лютого 2019 року у Міністерстві освіти і науки України пройшло розширене засідання секції «Раціональне природокористування» Науково-технічної ради МОН України з питань формування та виконання державного замовлення на науково-технічну продукцію та розглянуто звіти про результати виконання у 2017-2018 рр. 

Школа молодого педагога: психологічні і методичні поради на щодень фото

7 лютого 2019 року

“Молодий фахівець стає хорошим педагогом, перш за все, завдяки обстановці творчої праці педагогічного колективу…” В. Сухомлинський 

Реалізація проектів міжнародної кредитної мобільності Erasmus+: укладено угоди з двома університетами Великої Британії фото

7 лютого 2019 року

     Університет продовжу розширювати міжнародні контакти, зокрема у межах реалізації проектів міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ і нещодавно укладено угоди ще з двома університетами – Harper Adams University і University of reading (Велика Британія). 

Весняний семестр на факультеті ветеринарної медицини розпочався зі зборів старост академічних груп фото

7 лютого 2019 року

     Вже стало традицією розпочинати навчальний семестр зборами старост 1-3 курсів під головуванням заступників декана факультету ветеринарної медицини. 

Корпорація UKRAVIT – вітчизняний виробник і лідер на ринку засобів захисту рослин – партнер НУБіП України фото

7 лютого 2019 року

     У світлі високоефективного виконання програми «Голосіївська ініціатива 2020» на факультеті проводиться впровадження у роботу нових форм співпраці із бізнес проектами.     Так, у січні 2019 р. 

Оголошується відбір на стажування по програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Університет Акденіз (Туреччина).

7 лютого 2019 року

 Шановні колеги!Оголошується відбір на стажуванняпо програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Університет Акденіз (Туреччина). Загальні вимоги для участі в програмі обміну Mevlana: 

Оголошується конкурс на отримання стипендії у Словацькому Університеті.

7 лютого 2019 року

Шановні студенти!Фонд «Пента»(Penta Foundation)запрошує українських студентів подати заявку на участь у Словацькій стипендіальній програмі 2019/2020.Пропонується  стипендій таких видів: 

П'ятниця
8.02.2019

Кафедра військової підготовки запрошує на навчання майбутніх офіцерів запасу

8 лютого 2019 року

Кафедра військової підготовки НУБіП України розпочала набір студентів для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. 

Одинадцятикласниця Марта Батура про свій вибір юридичного факультету НУБіП: «Україна має стати гідним суб’єктом політики і правового середовища, а для цього потрібні гарні професіонали» фото

8 лютого 2019 року

     Випускниця Перемишлянської ЗОШ Марта Батура з усією ретельністю підійшла до вибору вишу. І врешті-решт зупинилась на юридичному факультеті в НУБіП. 

Міжнародні зв’язки: новий поштовх у співпраці з британськими та литовськими університетами фото

8 лютого 2019 року

     Сьогодення ставить перед університетами нові виклики, одним з таких є конкуренція не лише з національними ЗВО, а й міжнародна конкуренція. У цьому випадку є спосіб долати такі виклики через спільні програми навчання. 

Педагоги поділилися із наставниками академічних груп рецептами виховання гармонійно і всебічно розвиненої особистості фото

8 лютого 2019 року

     На базі гуманітарно-педагогічного факультету кафедра педагогіки разом із Навчально-науковим центром виховної роботи і соціального розвитку НУБіП України провела черговий науково-методичний семінар для наставників академічних груп. 

Гаряча професійна дискусія на факультеті землевпорядкування фото

8 лютого 2019 року

     Чергову серію круглих столів з актуальних питань геодезії та землеустрою, які вже стало традицією проводити на факультеті землевпорядкування, розпочато, а план і тематику заходів на перше півріччя 2019 року погоджено із співорганізаторами – Асоціація «Земельна спілка України» та ВГО «Асоціація фахівців зе 

Всесвітній день бобових у НУБіП: державницька, наукова та бізнесова дискусія фото

8 лютого 2019 року

     Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» разом з агробіологічним факультетом вперше в Україні організували святкування Всесвітнього дня бобових, яке пройшло на базі НУБіП. 

Відкрита реєстрація на Празьку Літню школу

8 лютого 2019 року

Шановні студенти!"NGO SCHOLA EMPIRICA" із задоволенням розпочинає реєстраціюна участь у 15-тій Літній школі у Празі! 

Дотримання санітарно-гігієнічних умов у гуртожитку – запорука здоров’я мешканців! фото

8 лютого 2019 року

     За підтримки та ініціативи дирекції студентського містечка, ННЦ виховної роботи і соціального розвитку та деканату факультету аграрного менеджменту для мешканців і технічного персоналу гуртожитку № 2 організували та провели семінар щодо дотримання правил особистої і громадської гігієни в умовах наявності/ 

Субота, неділя
9-10.02.2019

Випускниця з Вінниччини Вікторія Кохановська: на даний час найбільше мрію про вступ до НУБіП на спеціальність «Геодезія та землеустрій» фото

9 лютого 2019 року

     Одинадцятикласники вже особливо гостро відчувають швидкоплинність хвилин. До початку реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання лишаються лічені дні і часу на те, аби визначитися з бажаною професією усе менше й менше. 

Магістри факультету харчових технологій про навчання в університеті ISA Lille (Франція): знання, набуті в НУБіП – якісні фото

9 лютого 2019 року

     Національний університет біоресурсів і природокористування України надає унікальну можливість паралельного навчання і отримання одразу двох дипломів – українського та іноземного. 

Нова методика оцінки просторової неоднорідності продуктивності земель на полях з мікрозападинами: застосування на прикладі університетських господарств фото

9 лютого 2019 року

     Професор Володимир Стародубцев (кафедра кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності) у тандемі з доцентом Русланом Басарабом (кафедра комп’ютерних наук) розробили методику оцінки просторової неоднорідності продуктивності земель на полях з мікрозападинами. Три 

Одинадцятикласниця Вікторія Давискиба з Вінничини: «Мрію навчатися в НУБіП України на спеціальності «Туризм» фото

10 лютого 2019 року

     Вікторія Давискиба навчається в одинадцятому класі Верхівської середньої школи I-III ступенів. Дівчина захоплюється вивченням географії, іноземної мови та історії, любе подорожувати і веде здоровий спосіб життя. 

Монографія викладачів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК – лауреат конкурсу «Краще видання року» Академії наук вищої освіти України фото

10 лютого 2019 року

       Відбулася Звітна річна конференція Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої освіти України» (далі – Академія або АН ВО України), яка є однією з найпотужніших громадських організацій у галузі освіти і науки і провела конкурс «Краще видання року» на найкращу монографію, навч 

Студенти факультету захисту рослин, біотехнологій та екології відвідали Музей книги і друкарства України фото

10 лютого 2019 року

     Музей книги і друкарства України розташований у Києві у давній архітектурній пам’ятці на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника – будинку колишньої лаврської друкарні. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook