Календар подій

30.04.2018 – 6.05.2018

Списком
По днях тижня

Понеділок
30.04.2018

Навчання на факультеті аграрного менеджменту відкриває можливості для отримання подвійних дипломів!

30 квітня 2018 року

     Закінчуючи своє навчання у 2017 році, на бакалавраті за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», ми почали роздумувати над подальшою долею навчання на магістратурі, тому відвідали зустріч в НУБіПі з деканом факультету економіки та менеджменту  

Майстер-клас для майбутніх фахівців з німецько-українського перекладу

30 квітня 2018 року

     Одним із найкращих способів набути практичних умінь і навичок із майбутнього фаху є активна участь студентів у майстер-класах. 

Практичне навчання студентів – наближення майбутніх фахівців до аграрного бізнесу

30 квітня 2018 року

     Виїзний практичний семінар на базі фермерського господарства «Тетяна-2011» ТМ Zinka (с. 

Збірна НУБіП України срібний призер змагань з настільного тенісу серед ЗВО Голосіївського району

30 квітня 2018 року

     Вітаємо збірну команду професорсько-викладацького складу НУБіП України з настільного тенісу із зайнятим 2 місцем на змаганнях ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації, які розташовані на території Голосіївського району Києва. 

В НУБіП пройшов етап водного конкурсу Stockholm Junior Water Prize для школярів з усієї України

30 квітня 2018 року

     З метою підвищення ефективності та якості наукових досліджень, підтримки зв’язків у науковій галузі серед шкільної молоді України та покращення проведення наукових досліджень, представлення, обговорення та використання результатів досліджень, а також в рамках профорієнтаційної роботи на факультеті з 

Вівторок
1.05.2018

У Ніжинському агротехнічному інституті обрали Містера та Міс НАТІ-2018

1 травня 2018 року

     25 квітня в Ніжинському агротехнічному інституті відбулася найграндіозніша і найочікуваніша подія весни – конкурс краси і талантів «Містер і Міс НАТІ-2018».  

Екологічне виховання: посади дерево любові заради щастя і добра…

1 травня 2018 року

     У середній школі с. Пшеничне, Васильківського району, Київської області вперше був започаткований захід під цікавою назвою – «Посади дерево любові заради щастя і добра». 

Співробітники Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК активні учасники круглого столу з питань регіональних концепцій щодо санітарних та фітосанітарних заходів та сприяння експорту сільськогосподарської продукції

1 травня 2018 року

      Співробітники УЛЯБП АПК (Колесникова Т., Сороколєтова К., Лось О.) прийняли активну участь у Круглому столі з питань регіональних концепцій щодо санітарних та фітосанітарних заходів та сприяння експорту сільськогосподарської продукції. 

Визначено переможців з підтягування на перекладині

1 травня 2018 року

      25 квітня 2018 року в гуртожитку № 5 проходили відбіркові змагання з підтягування на перекладині серед чоловічих команд в рамках Спартакіади гуртожитків НУБіП України. 

Середа
2.05.2018

Ректорат: дієва система студентського самоврядування в гуртожитках, весняна екзаменаційна сесія і якість навчально-методичної літератури

2 травня 2018 року

     2 травня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося чергове засідання ректорату. Оскільки детальний аналіз діяльності за квітень і планування на поточний місяць провели минулої п’ятниці, то сьогодні ректорат зосередився на нагальних поточних питаннях. 

Аліна Левченко – призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота»

2 травня 2018 року

      Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота» пройшов на базі Ужгородського національного університету. Свої роботи на нього подали 84 студенти з усієї України. Після жорсткого відбору до Ужгорода прибуло зо два десятка студентів із 16 вишів. 

Краматорськ - ми єдина Україна! Факультети землевпорядкування і тваринництва та водних біоресурсів вітали родини школярів з Краматорська

2 травня 2018 року

     Травневі вихідні сприятливі до яскравого проведення дозвілля, екскурсій різноманітними куточками України. Саме так вирішили родини школярів ЗОШ № 3 м. 

Перший випуск Стартап школи НУБіП України: від стартап проекту до успішного інноваційного бізнесу

2 травня 2018 року

     Здається нещодавно в університеті було відкриття «СТАРТАП ШКОЛИ НУБіП України», п’ятої за ліком в Україні. 

Бережанський агротехнічний коледж гостинно відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами

2 травня 2018 року

     27 квітня 2018 року Бережанський агротехнічний коледж гостинно відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками. 

Поєднання практики та теорії: в університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція «Автомобільний транспорт та інфраструктура»

2 травня 2018 року

      В університеті завершила роботу міжнародна науково-практична конференція «Автомобільний транспорт та інфраструктура». 

Магістри-біотехнологи Михайло Красюков та Аліна Сікорська - призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії

2 травня 2018 року

Студенти-магістри факультету захисту рослин, біотехнологій та екології спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Михайло Красюков та Аліна Сікорська стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії та були нагороджені дипломом ІІІ ступеня Міністерства освіти та науки Укр 

Ігор Прасол – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»

2 травня 2018 року

      На базі Національного університету харчових технологій пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», участь у якому взяли студенти 26 вишів. 

Як уникнути втрат врожаю на полях із мікрозападинами: порада науковців НУБіП

2 травня 2018 року

     Колективні дослідження фахівців кафедри автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І.Мартиненка – далі АРС (доцент Комарчук Д.С.), кафедри загальної екології і безпеки життєдіяльності (професор Стародубцев В.М. 

Олена Кучерява – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економічна кібернетика»

2 травня 2018 року

     26-27 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економічна кібернетика». 

Четвер
3.05.2018

Стан виховної роботи та шляхи її покращення

3 травня 2018, 15:30

     03 травня 0 15.30 в корпусі № 3, ауд. 309 відбудеться нарада «Стан виховної роботи та шляхи її покращення» із заступниками деканів / директорів з виховної роботи та представниками структурних підрозділів студентського містечка НУБіП України.  

Кафедра аграрного консалтингу і туризму провела онлайн-курси підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

3 травня 2018 року

     Кафедра аграрного консалтингу і туризму ННІ післядипломної освіти вперше провела онлайн-курси підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників Сумської області та Житомирського національного агроекологічного університету.     Програма курсів включала широкий спек 

Оголошено конкурс на заміщення посади декана агробіологічного факультету

3 травня 2018 року

    НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИоголошує конкурс  

Молоді вчені НУБіП України вчетверте обговорили актуальні проблеми наук про життя і природокористування

3 травня 2018 року

     25-27 квітня 2018 року за наказом ректорау стінах нашого університету відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми наук про життя і природокористування», присвячена 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України. 

Професор Сергій Зібцев про проблеми лісів в зоні відчуження на радіо НВ

3 травня 2018 року

     26 квітня 2018 року Сергій Зібцев – керівник Регіонального східноєвропейського центру моніторингу пожеж НУБіП України – гість авторської програми Дмитра Сімонова та Юрія Пустовіта «Академія наук» на Радіо НВ. 

Нові можливості реалізації інтелектуального потенціалу вчених університету – науково-експертна діяльність

3 травня 2018 року

      Реалізуючи місію університету у суспільному житті країни, як дослідницької інституції, що створює, систематизує, зберігає й поширює сучасні наукові знання для покращення якості життя людей; забезпечує підготовку здобувачів вищої освіти європейського і світового рівня, інтелектуальний та особистісний розвиток, відбулася робоча нарада щодо органі 

Гуманітарії організували свято весни і поезії

3 травня 2018 року

     3 травня 2018 року в блакитній залі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася презентація збірки під назвою «Мудрості від Максима Рильського» — проекту родинного фонду Максима Рильського «Троянди й виноград». 

Анна Шкіринець – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» в Національному університеті «Одеська юридична академія»

3 травня 2018 року

     На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2017 року № 1364, Національний університет «Одеська юридична академія» призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне пр 

Наводимо лад: в гуртожитках запроваджується нова система організації діяльності студентського самоврядування

3 травня 2018 року

     3 травня 2018 року під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада, присвячена системі організації діяльності студентського самоврядування та підтримки виховного процесу в гуртожитках. 

Переможниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук стане технологом з виробництва і переробки продукції тваринництва

3 травня 2018 року

     Щороку у Києві проходить III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук. Цього разу конкурс відбувся (19-23 квітня) для всіх наукових відділень Малої академії наук України одночасно. 

П'ятниця
4.05.2018

Практичні заняття на виробництві – покращення практичної складової підготовки фахівця на факультеті тваринництва та водних біоресурсів

4 травня 2018 року

     Галузь тваринництва забезпечує споживачів різноманітною продукцією, яку отримують від сільськогосподарських тварин різних видів. Останнім часом на ринку з’являються нові продукти високої якості і з гарним смаком. 

Наполеглива праця принесла визнання на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

4 травня 2018 року

      З 59 робіт, які брали участь в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки» в Дрогобичі, була робота студентки магістратури спеціальності «Освітні, педагогічні науки»  

Юрій Кайденко і Олексій Леляк – призери IV Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Електромонтажник – 2018»

4 травня 2018 року

   У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. 

До 120-річчя університету працівники бібліотеки провели День кафедри рослинництва і кафедри землеробства та гербології

4 травня 2018 року

   До 120-річчя університету працівники інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки з 2 по 4 травня 2018 року організували День кафедри рослинництва і кафедри землеробства та гербології, які теж мають 120-ти річну історію. < 

Субота, неділя
5-6.05.2018

Студенти факультету ветеринарної медицини – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина»

5 травня 2018 року

24-26 квітня 2018 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина», який другий рік поспіль проходив на базі Подільського аграрно-технічного університету. 

Професор Віталій Недосєков на 4th Middle East, Eastern Europe, Central Asia and North Africa Rabies Expert Bureau: Елімінація сказу людей та тварин реальна – час діяти зараз, необхідно лише об’єднати сили

5 травня 2018 року

У французькому містечку Верье-дю-Лак з 23 по 25 квітня 2018 року проходило Засідання Бюро експертів зі сказу представників Середнього Сходу, Східної Європи, Центральної Азії та Північної Африки (MEEREB) - 4th Middle East, Eastern Europe, Central Asia and North Africa Rabies Expert Bureau, який організовує Фонд Мерье (Fondation Mérieux)  L 

Перше загальнокомандне місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Ветеринарної медицини - в активі НУБіП!

5 травня 2018 року

26-27 квітня 2018 року на базі Одеського державного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина. 

Студенти-економісти взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»

6 травня 2018 року

Наприкінці квітня пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів закладів вищої освіти. В творчому змаганні взяли участь представники закладів вищої освіти з різних регіонів України – загалом близько 150 студентів спеціальності «Облік і оподаткування». 

Dream Big Think Big – зустріч студентів факультету аграрного менеджменту з Ольгою Трофімцевою, заступником міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції

6 травня 2018 року

     2 травня 2018 року на факультет аграрного менеджменту завітала його випускниця, а нині заступник міністра аграрної політики та продовольства України, д-р аграрних наук Ольга Трофімцева. 

Чернишов Даніїл, Горбарчук Віталій і Рачинський Михайло призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»

6 травня 2018 року

     У Запорізькому національному технічному університеті з 24 по 27 квітня 2018 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» серед вищих технічних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. 

Легкоатлети Заліщицького агроколеджу – срібні призери Всеукраїнських спортивних ігор

6 травня 2018 року

     У кінці квітня в місті Умань пройшли Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу. Вдало виступили студенти ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook