Календар подій

6.11.2017 – 12.11.2017

Списком
По днях тижня

Понеділок
6.11.2017

Ректорат звужений

6 листопада 2017, 8:30

Пам'яті Віктора Петровича Поліщука

6 листопада 2017 року

     Сьогодні бджільництво України понесло величезну втрату, не стало видатного науковця, педагога, патріота своєї справи, відомого та шанованого у всьому світі вченого, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка вищої школи України 

Захист магістерських робіт, здоров’я студентів і викладачів та план роботи на тиждень – у фокусі ректорату

6 листопада 2017 року

     6 листопада під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося чергове засідання ректорату. 

Кафедра педагогіки: співпрацюємо з коледжами – шукаємо свого абітурієнта фото

6 листопада 2017 року

     Кінець жовтня – початок листопада виявився плідним у співпраці кафедри педагогіки з іншими навчальними закладами. 

Конгрес з біомедицини ISCOMS у м. Гронінген, Нідерланди

6 листопада 2017 року

Шановні студенти!Організаційний комітет Міжнародного студентського конгресу (біо)медичних наук (ISCOMS) в Гронінгені, Нідерланди запрошує Вас до участі у своєму 25-му щорічному заході. 

Конгрес з біомедицини ISCOMS у м. Гронінген, Нідерланди

6 листопада 2017 року

Шановні студенти!Організаційний комітет Міжнародного студентського конгресу (біо)медичних наук (ISCOMS) в Гронінгені, Нідерланди запрошує Вас до участі у своєму 25-му щорічному заході. 

Конгрес з біомедицини ISCOMS у м. Гронінген, Нідерланди

6 листопада 2017 року

Шановні студенти!Організаційний комітет Міжнародного студентського конгресу (біо)медичних наук (ISCOMS) в Гронінгені, Нідерланди запрошує Вас до участі у своєму 25-му щорічному заході. 

Гармонійна єдність фахової освіти, галузевої науки та виробництва – запорука успішності роботи майбутніх лісівників

6 листопада 2017 року

     1 листопада магістри другого року навчання кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій взяли участь у виїзному науково-практичному семінарі «Відтворення сосняків Полісся: сучасний стан, проблеми та шляхи удосконалення». 

Досвід міжнародного спілкування гуртківців: вивчаємо лісове господарство Канади фото

6 листопада 2017 року

     Гурток кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій СНГ «Київська асоціація студентів-лісівників» продовжує свою активну діяльність. 

21-24 листопада в Києві пройде II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»

6 листопада 2017 року

 Шановні колеги!Міністерство освіти і науки України нагадує, що 21-24 листопада 2017 року на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Міжнародний Форум «Innovation Market» (далі - Форум). 

Професор кафедри лісівництва Сергій Зібцев виступив на щорічному саміті ОБСЄ у Відні щодо ситуації з лісовими пожежами у регіоні Східної Європи

6 листопада 2017 року

  16-17 жовтня 2017 р. у штаб-квартирі ОБСЄ, м. Відень Австрія відбувся щорічний саміт ОБСЄ присвячений оцінці реалізації заходів щодо економічної та екологічної безпеки. У саміті приймали участь представники 57 делегацій країн-членів ОБСЄ, у тому числі і представник України. 

Вшанували визволителів Києва від фашистських загарбників фото

6 листопада 2017 року

     74-ту річницю визволення столиці України від фашистських загарбників відзначають у ці листопадові дні. Вітанню ветеранів, хто ще знаходиться поруч з нами, і пам’яті тих сотень тисяч бійців – відомих і невідомих, багато з яких, заледве озброєні і ще в цивільному одягові (в якому їх мобілізували напередодні) українських хлопців пол 

Андрій Меженський – абсолютний чемпіон Кубку України у своїй ваговій категорії фото

6 листопада 2017 року

       4 листопада у Києві пройшов Кубок України з кіокушинкай карате серед дітей, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «Ката» та «Куміте». На змаганнях були представлені команди з різних міст України, у т.ч. 

Перспективи продовження навчання у НУБіП: зустріч зі студентами відділення ветеринарної медицини Мукачівського аграрного коледжу

6 листопада 2017 року

      Доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Сергій Деркач вже вдруге зустрівся зі студентами відділення ветеринарної медицини Мукачівського аграрного коледжу. 

Обговорюючи сучасні тенденції в галузі безпеки праці і захисту здоров’я працівників фото

6 листопада 2017 року

     У Києві пройшла головна подія в області промислової безпеки в Україні – ювілейна V міжнародна науково-практична конференція «Промислова безпека. Найкращі практики – 2017».  

Консолідуємо туристичні та консалтингові ресурси для забезпечення подальшого соціального та економічного розвитку України

6 листопада 2017 року

     ННІ післядипломної освіти продовжує традицію щорічного проведення своїх заходів під час міжнародних сільськогосподарських виставок «ІнтерАГРО».  

На гуманітарно-педагогічному факультеті завершилася школа «Юний філолог» для абітурієнтів

6 листопада 2017 року

     На гуманітарно-педагогічному факультеті з 30 жовтня тривала робота школи «Юний філолог» для абітурієнтів міста Києва, яку проводили кафедра романо-германських мов і перекладу та ка 

Вівторок
7.11.2017

Засідання координаційної ради

7 листопада 2017, 16:00

ПОРЯДОК ДЕННИЙПро використання бюджетних коштів по статтям витрат, наповнення спецфонду у 2017 р. 

Найкращі футболісти позмагаються за Кубок ректора НУБіП України фото

7 листопада 2017 року

      На футбольному полі НУБіП України стартували змагання з футболу на Кубок ректора. 

Держава і народ починаються з самоусвідомлення фото

7 листопада 2017 року

     Учора гостем університету був відомий громадський діяч і економіст, Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко, який взяв участь у роботі семінару «Аграрна освіта: стан та виклики сьогодення», що пройшов у межах програми підвищення кваліфікації завідувачів відділень аграрних вищих навчальни 

Марина Галат: дослідження факторів поширення, вчасна діагностика – запорука ефективної профілактики токсоплазмозу

7 листопада 2017 року

     Когорта молодих учених університету – стипендіатів Кабінету Міністрів України цьогоріч поповнилася ще талановитими науковцями. Серед них – доцент кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Марина Галат. 

Як воно, бути НУБіПівцем? Студенти Каховського державного агротехнічного коледжу відвідали агробіологічний факультет

7 листопада 2017 року

     У перший день листопада студенти агрономічного відділення Каховського державного агротехнічного коледжу були гостями агробіологічного факультету. 

«Дотик природи» на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді

7 листопада 2017 року

      «Дотик природи» студенти-агрохіміки та юннати Малої академії наук України змогли відчути на Всеукраїнському біологічному формі учнівської та студентської молоді, що пройшов у перші дні листопада під егідою МОН. 

Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді стартувала

7 листопада 2017 року

     7 листопада 2017 року на базі університету пройшла церемонія відкриття Гран-прі IV міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді. Його учасниками стали переможці у відповідних номінаціях з України, Казахстану і Білорусії, в т.ч. 

У 2018 році на базі НУБіП пройде курс «Безпека продуктів харчування» з сертифікатом Університету штату Пенсильванія (Penn State University)

7 листопада 2017 року

До уваги студентів та викладачів університету!На виконання угоди про співпрацю з Університетом штату Пенсильванія, яку цьогоріч підписав ректор Станіслав Ніколаєнко, у червні 2018 року на базі НУБіП України буде проведено сертифікований курс «Food Safety». 

Середа
8.11.2017

Переймаємо досвід ведення успішного молочного бізнесу

8 листопада 2017 року

     Студенти ОС «Магістр» програми факультету тваринництва та водних біоресурсів разом з викладачами кафедри технологій виробництва молока та м’яса професором Василем Костенком та доцентом Наталією Кос відвідали  

Жіноча збірна НУБіП – переможці першості з футзалу серед вишів Голосіївського району столиці

8 листопада 2017 року

    Жіноча збірна НУБіП України з міні-футболу на чолі з тренерами, викладачами кафедри фізичного виховання Валерієм Прохнічем та Оленою Отрошко взяла участь в першості Голосіївського району міста Києва з футзалу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.  

Четвер
9.11.2017

Запрошуємо активну молодь університету відвідати семінари від Молодіжної консультативної панелі ООН в Україні

9 листопада 2017, 15:00

 Керівництво університету, Спілка молодих вчених, Рада аспірантів іСтудентська організація університетузапрошують активну молодь університету відвідати семінаривід Молодіжної консультативної панелі ООН в Україні. 

Круглий стіл «Управління родючістю ґрунтів за екологічного зберігаючого землеробства»

9 листопада 2017, 10:00

     Національний університет біоресурсів і природокористування України спільно з вченими Національної академії аграрних наук України, Міністерством аграрної політики і продовольства України та фахівцями аграрного бізнесу проводять круглий стіл «Управління родючістю ґрунтів за екологічного зберігаючого землеробства». 

Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектора»

9 листопада 2017, 0:00

     Факультет аграрного менеджменту НУБіП України спільно з ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Київським національним торговельно-економічним університетом, Щецинським університетом (м. Щецин, Польща), Вільнюським університетом (м. 

Олексій Муравський: «Потрібно вчитися знаходити компроміси, бо головними є не проблеми, а споживач готової молочної продукції»

9 листопада 2017 року

    Викладачі НУБіП проходять міжнародні стажування за програмою наукових обмінів ЮНЕСКО вже не перший рік. 

Фінальні ігри спартакіади НУБіП України з волейболу серед жіночих команд

9 листопада 2017 року

     З 31 жовтня проходить Спартакіада студентів НУБіП України з волейболу серед жіночих команд. Вже зіграно 28 ігор. Протягом змагань точиться запекла боротьба між дівчатами які захищають честь своїх факультетів. 

Envy в стилі Jazz фото

9 листопада 2017 року

      Щороку на світовому ринку яблук з’являється безліч нових сортів. Доля більшості з них – залишитись невідомими. Однак деяким щастить більше і, чи то завдяки вдалому маркетингу, чи провидінню, вони завойовують весь світ. 

Про деякі вимоги оформлення листків непрацездатності

9 листопада 2017 року

 У зв`язку із чисельними порушеннями щодо оформлення листків непрацездатності в частині заповнення графи «місце роботи, назва підприємства, установи, організації» наголошуємо, що відповідно до п. 

В університеті пройшов круглий стіл «Управління родючістю ґрунтів за екологічного зберігаючого землеробства»

9 листопада 2017 року

     Україна володіє найкращими у світі грунтами. Але останніми десятиліттями їхній стан суттєво погіршився, і цей процес продовжується. 

Інклюзивний розвиток національної економіки забезпечить Україні зростання фото

9 листопада 2017 року

     9 листопада в університеті розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору». 

П'ятниця
10.11.2017

Презентація книжки «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)»

10 листопада 2017, 12:00

     10 листопада 2017 року о 1200 відбудеться презентація монографії академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України П.І. 

Ольга Гапон — «Міс факультету тваринництва та водних біоресурсів–2017» фото

10 листопада 2017 року

     Ось і настав цей довгоочікуваний для всіх день. 

Лунай, величне наше слово: тиждень української писемності та мови відкрито

10 листопада 2017 року

      День української писемності та мови відзначають 9 листопада. Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. 

День української мови і писемності: студенти і викладачі написали диктант національної єдності

10 листопада 2017 року

 Над столиком схилився низько,Кажу турботам іншим: цить!..Диктант із текстом українськимПишу, щоб рідне не губить.Три школярі сидить позаду,А поруч — вчений, славний гість…Так хочеться, щоб повні залиЗбирала наша мова скрізь.Приходьте з площ, приходьте з вулиць, 

З новинами із сонячної Грузії: академік Володимир Хареба повернувся з міжнародної конференції, присвяченої виноградарству та виноробству

10 листопада 2017 року

    В останні дні жовтня у Грузинській академії сільськогосподарських наук (Тбілісі) проходила міжнародна наукова конференція «Виноградарство та виноробство в європейських країнах-історичні аспекти та перспективи». 

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології: передзахист магістерських робіт пройдено успішно

10 листопада 2017 року

     Час летить швидко і невблаганно. Ось і закінчується навчальний період для магістрів 2 року навчання. Наступає пора здачі останньої екзаменаційної сесії та випробування на отримання звання «магістра». 

Майбутні конструктори презентували магістерські дослідження в рамках загальноуніверситетської постерної конференції

10 листопада 2017 року

      8 листопада на випускних кафедрах факультету конструювання та дизайну (конструювання машин і обладнання, надійності техніки та будівництва) пройшли постерні презентації результатів магістерських робіт.  

Підписано меморандум про порозуміння з другим за рейтингом вищої освіти Південної Кореї вишем – Національним університетом Чонбук фото

10 листопада 2017 року

     10 листопада університет відвідала делегація з Південної Кореї на чолі з послом Республіки Корея Лі Янг-Гу, яка прибула до Києва з конкретною метою – підписати меморандум про порозуміння з НУБіП. 

Новий курс МАШАВ - "Інформаційно-комунікативні технології в сфері освіти"

10 листопада 2017 року

Шановні колеги!Посольство Держави Ізраїль в Україні має честь повідомити про новий міжнародний навчальний курс:«Education for Technology and the use of ICT in Education»  

Притча академіка Юрчишина

10 листопада 2017 року

Нещодавно світ побачила книга - публіцистичний твір Бориса Кириченка "Притча академіка Юрчишина". 

Магістри-агробіологи представили результати своїх досліджень

10 листопада 2017 року

   Загальноуніверситетська конференція, де магістри представляли результати своїх досліджень в рамках підготовки випускних робіт, відбулася і на агробіологічному факультеті. 

Іноземні студенти НУБіП відвідали Національний науково-природничий музей НАН України

10 листопада 2017 року

Слухачі-іноземці курсів мовної підготовки нашого університету традиційно приймають активну участь в наукових та культурно просвітницьких заходах.  

Субота, неділя
11-12.11.2017

Студентські організації економічного факультету та факультету аграрного менеджменту провели «Розумові баталії»

11 листопада 2017 року

  «Розумові баталії» між командами 1-го курсу економічного факультету та факультету аграрно 

Нові враження та позитивні емоції від подорожі до Чернігова

11 листопада 2017 року

     Для працівників двох дружніх факультетів – механіко-технологічного і конструювання та дизайну вже стало доброю традицією подорожувати містами України. Цього разу нас чекало місто Чернігів. 

Кафедра фармакології та токсикології продовжує профорієнтацію

11 листопада 2017 року

     Для наповнення ліцензії НУБіП та забезпечення якісного набору абітурієнтів на 2018-2019 навчальний рік кафедра фармакології та токсикології продовжила розпочату ще на початку вересня профорієнтаційну роботу. 

Відбулася презентація монографії Павла Івановича Гайдуцького «Незабуті реформи в Україні (1991-2017)»

11 листопада 2017 року

      10 листопада 2017 року відбулася презентація монографії академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Павла Івановича Гайдуцького  «Неза 

Кубок ректора з футболу: у фіналі зустрінуться команди факультетів аграрного менеджменту і агробіологічного

11 листопада 2017 року

На футбольному полі НУБіП України продовжуються змагання з футболу на кубок ректора Станіслава Ніколаєнка.  

Волейболісти НУБіП найсильніші в Голосіївському районі

12 листопада 2017 року

     Пройшли щорічні змагання з волейболу серед збірних команд студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації, що розташовані на території Голосіївського району Києва. 

Агробіологи вивчають міжнародний досвід з оптимізації живлення сільськогосподарських культур

12 листопада 2017 року

     Днями студенти 1-го курсу скороченого терміну навчання спеціальності «Садівництво і виноградарство» у межах виставки «Агро 2017» відвідали семінар із фізіології живлення рослин «Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу» від спеціаліста науково-дослідного центру Stoller US 

Кафедра аграрного консалтингу і туризму радо зустрічала вступників

12 листопада 2017 року

     Нещодавно у гості до кафедри аграрного консалтингу і туризму завітали студенти коледжу культури і мистецтв (м. Київ) зі своїм викладачем Маріанною Адамовською. 

Студенти-харчовики вшанували Великого Кобзаря на Чернечій горі

12 листопада 2017 року

 Мабуть, кожен знає про мальовниче місто Канів, головною пам’яткою якого є Тарасова, або Чернеча гора, де похований видатний геній українського народу Тарас Григорович Шевченко. Проте Канів може похвалитись ще великою кількістю видатних місць.  

Один день з життя першокурсників агробіологічного факультету

12 листопада 2017 року

 Минуло більше двох місяців як ми стали студентами агробіологічного факультету НУБіП України. Звичайно, ще не можна сказати, що ми повністю адаптувалися до свого нового статусу, але вже певний досвід маємо. Ним і хочу поділитися на прикладі одного дня нашого студентського життя. 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)