Мукачівський фаховий коледж НУБіП України: «Досвід організації освітнього процесу в умовах пандемії у ВСП НУБіП України»

21 жовтня 2021 року
20 жовтня 2021 року з нагоди 100-річчя ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» було проведено семінар «Досвід організації освітнього процесу в умовах пандемії у ВСП НУБіП України».

     Привітав учасників семінару доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Ніколаєнко Станіслав Миколайович.

     Поширення світової пандемії COVID-19 призвело до масового закриття закладів вищої освіти. Студенти перейшли на дистанційну або змішану форму навчання. З одного боку, така ситуація була цілком виправданою, тому що давала змогу убезпечити людей від ризику захворіти на COVID-19. З іншого, карантин поставив нові виклики перед закладами освіти, а також органами управління освітою на місцевому і національному рівнях. Організація ефективного дистанційного або змішаного навчання, адаптація освітньої політики до вимог сьогодення, посилення фінансового забезпечення закладів освіти, модернізація їх матеріально-технічної бази – це неповний перелік тих труднощів, які мають здолати управлінці та освітяни вже у 2021-2022 навчальному році.
     Своїм досвідом організації освітнього процесу в умовах пандемії у ВСП НУБіП України ділилися учасники семінару. Про організацію підготовки фахівців за дуальною формою навчання в умовах пандемії доповідав в. о. директора ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» Садварі Юрій Юрійович.

  

     Директор ВП «Бережанський агротехнічний інститут НУБіП України» Жибак Мирон Миколайович ознайомив присутніх з організацією освітнього процесу у закладі вищої освіти за змішаною формою навчання.
     Про організацію освітнього процесу в коледжі з врахуванням карантинних та протиепідемічних заходів йшлося у доповіді в. о. директора ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Альохіна Володимира Ілліча.

  

     З досвідом організації освітнього процесу в умовах пандемії у ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України» ознайомив учасників семінару в. о. директора коледжу Кропивко Сергій Володимирович.
     Про діджиталізацію освітнього процесу в коледжі: виклики, оцінки, зміни доповіла в. о. директора ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» Пилипишин Світлана Ігорівна.
     В. о. директора ВСП «Заліщицький коледж ім. Є Храпливого НУБіП України» Павлюк Борис Степанович доповідав про досвід роботи коледжу у сприянні професійної орієнтації школярів в умовах пандемії.

  

     У доповіді в. о. директора ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» Литовченко Олени Володимирівни йшлося про пандемію і освіту: вплив карантинних обмежень на освітній процес.

     Заступник директора з виробничої роботи ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» Качановський Олег Ігорович ознайомив учасників семінару з організацією профорієнтаційної роботи в умовах пандемії.

     Семінар організовано та проведено на належному науковому рівні. Під час підведення підсумків Станіслав Миколайович наголосив на необхідності проведення таких заходів, оскільки тема є актуальною і важливою в умовах пандемії.

 

 

Юрій Садварі,
в. о. директора ВСП
«Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook