Військово-спортивні змагання з багатоборства у Ніжинському фаховому коледжі

13 жовтня 2021 року
     Починаючи з 14 жовтня 2014 року в Україні щорічно відзначається День Українського козацтва та День захисників і захисниць України, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.
     Попри зміну часів і політичних систем, це свято асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Саме тому стало доброю традицією напередодні цього величного свята проводити військово-патріотичні змагання серед студентів усіх курсів Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.
 
     Відкриваючи захід, з вітальним словом до його учасників звернувся викладач дисципліни «Захист України», молодший лейтенант Микола Стрикун, який підкреслив, що в Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро маємо відчувати вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. Також нагадав підростаючому поколінню про те, що серед співробітників коледжу також є чоловіки, які захищали територіальну цілісність і незалежність України – Юрій Булавенко, Володимир Сахно, Сергій Сенько, Володимир Река, та подякував їм за відданість Україні та її народу. 
     Щоб стати справжніми захисниками, мужніми та кмітливими, студенти вже зараз під час занять з дисциплін «Захист України» та «Фізичне виховання», одночасно займаючись теоретичною й практичною підготовкою, працюють над покращенням своїх фізичних якостей та здібностей, освоюють елементи військової підготовки, демонструючи в чесній і відкритій боротьбі свою силу, спритність, швидкість і, звичайно, витривалість.
     Змагання з багатоборства проводилися за такими видами: піднімання гирі вагою 16 кг, армреслінг, двоборство на перекладині (вихід силою і підйом переворотом), шахи, розбирання і збирання автомату Калашникова.
 
  
     Проведення таких змагань є одним із важливих та необхідних етапів у підготовці до майбутньої служби в Збройних силах, Національній гвардії та інших силових структурах. Нові знання й досвід, дружнє спілкування дали неймовірний заряд енергії та позитиву. Захід пройшов в атмосфері «позитивної конкуренції», учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання.
     В напруженій боротьбі визначилися переможці за видами:
 
1. Піднімання гирі вагою 16 кг:
І місце – Стороженко Олександр (група МС211ск);
ІІ місце – Шевченко Владислав (група ПН211);
ІІІ місце – Красніков Олександр (група ЕН181).
     2. Армреслінг:
І місце – Стороженко Олександр (група МС211ск);
ІІ місце – Огієнко Гордій (група ЕН181);
ІІІ місце – Ромащенко Станіслав (група МН201).
3. Двоборство на перекладині:
І місце – Сільській Андрій (група ЕН181);
ІІ місце – Демченко Артем (група МН112);
ІІІ місце – Ромащенко Станіслав (група МН201).
     4. Шахи:
І місце – Брей Геннадій (група МН112);
ІІ місце – Ярешко Владислав (група ЕН181);
ІІІ місце – Нещерет Максим (група АН211).
5.     Розбирання і збирання АКМ:
І місце – Шкор Богдан (група МН201);
ІІ місце – Овраменко Максим (група МН201);
ІІІ місце – Берковець Максим (група КН201).
 
     Учасники заходу отримали величезне задоволення й користь від проведених змагань. Дякуємо керівнику фізичного виховання Юрію Булавенку, викладачам циклової комісії з фізичного виховання Павлу Марущаку, Володимиру Сахну, Миколі Стрикуну та Світлані Чередник за організацію та проведення заходу, за формування в молоді життєвих цінностей, які ґрунтуються на здоровому способі життя, честі та гідності.
 
     Тож вітаємо усіх з прийдешнім святом і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай покрова Пресвятої Богородиці уберігає від бід, зла та негараздів!
Слава Україні! Героям слава!
 
Тетяна Шеїн,

заступник директора з навчально-виховної роботи 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook