Богдан Паламарчук: ринок освітніх послуг акцентує увагу на магістратурі саме в НУБіП України!

21 липня 2021 року
   Літо – це не лише канікули, відпустки, відпочинок та нестерпна спека, це ще й час зробити свій свідомий вибір. Вибір, який надасть можливість реалізувати свої амбітні цілі. Своїми думками і планами на майбутнє вирішив поділитися Паламарчук Богдан Васильович, випускник економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Богдане, Ви закінчили престижний навчальний заклад та отримали повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент у виробничій сфері”. Розкажіть, будь ласка, що спонукало Вас обрати магістерську програму “Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проєктами” на факультеті аграрного менеджменту?

   Дякую за цікаве запитання. Так, ще в далекому 1998 році, я здобув кваліфікацію економіста-менеджера. На сьогодні працюю менеджером з продажу в корпорації “УкрАВТО”, але з часом зрозумів, що для подальшого кар’єрного зростання, самореалізації та підвищення професійних компетенцій є життєва необхідність в подальшому навчанні у магістратурі. Ринок праці в Україні дуже чутливо реагує на попит роботодавців на працівників, фахівців з високим рівнем знань іноземної мови, професійних навичок зокрема у сфері інвестиційної діяльності, створенню та реалізації міжнародних проєктів, що є близьким та цікавим для мене.

  • Чому Ви обираєте саме НУБіП України?

   Тут все просто, по-перше, однією з конкурентних переваг – є ціна за навчання. У Національному університеті біоресурсів і природокористування України вона одна з найнижчих, до прикладу, в університеті, який я закінчив і отримав диплом спеціаліста, оплата за аналогічну магістерську програму в півтора рази вища. По-друге, висококваліфікований та компетентний професорсько-викладацький склад. Саме тому я зупинив свій вибір на магістратурі факультету аграрного менеджменту в НУБіП України.

  • Які Ваші очікування від навчання у магістратурі?

   В першу чергу я очікую від магістратури отримання практичних компетенцій, насиченого, цікавого та корисного навчання. Сподіваюсь на нові знайомства, подальшу практичну спрямованість та можливості для подальшої самореалізації і зростання як фахівця, а можливо й науковця … і, звичайно ж, отримання диплому магістра за програмою “Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проєктами”.

Розмовляв Юрій Власенко,
доцент кафедри економічної теорії

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook