Дмитро Нікулін – призер чемпіонату України серед молоді до 23 років з важкої атлетики 2021 року

12 липня 2021 року
м. Бахмут Донецької обл.

 

З 5 по 10 липня 2021 року в місті Бахмуті Донецької області проходив чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики та всеукраїнський турнір пам’яті ЗМС Якова Куценка.

В цих змаганнях в складі збірної команди міста Києва з важкої атлетики взяли участь двоє студентів НУБіП України: Дмитро Нікулін – студент 3 курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів, 1 курсу гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальність 017 фізичне виховання та спорт і Олег Калюжний – студент 4 курсу факультету конструювання та дизайну.

3 місце у ваговій категорії + 109 кг зайняв Дмитро Нікулін з сумою двоборства 288 кг (ривок 130 кг, поштовх 158 кг), результат відповідає нормативу КМСУ з важкої атлетики. Дмитру Нікуліну 19 років, за 7 місяців напружених тренувань Дмитро Нікулін зумів виконав норматив кандидата у майстри спорту України з важкої атлетики, а на цих змаганнях до виконання нормативу майстра спорту України Дмитру не вистачило добрати 22 кг до його результату у двоборстві. В майбутніх планах спортсмена і тренера Юрія Безуглого – виконати норматив МСМК України та стати чемпіоном Європи та світу з важкої атлетики.

5 місце у ваговій категорії 96 кг зайняв Олег Калюжний з сумою двоборства 215 кг (ривок 95 кг, поштовх 120 кг).

 

 

Юрій Безуглий

викладач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету,

тренер секції важкої атлетики НУБіП України

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook