Практичні заняття на кафедрі технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві: такий offline краще ніж online

7 липня 2021 року
     На кафедрі технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві вже стало доброю традицією організовувати різноманітні майстер-класи для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів та залучати міжнародних експертів з головних складових технологій виробництва та переробки продукції вівчарства.

     Так, проводився тренінг з лапараскопічного осіменіння та трансплантації ембріонів овець за програмою BRIDGES за участю доктора Glena Eriksona (США).

  

  

     Тренінг по забою, сортовому і кулінарному розрубу баранини за участю доктора Кірка Брадена (університет штату Техас) було проведено у спеціалізованому відділі ТЦ «Магелан».

     І, нарешті, на власній базі, в умовах навчально-наукової лабораторії кафедри з використанням сучасного обладнання для студентів 2 курсу скороченого терміну навчання було проведені практичні заняття щодо сортового і кулінарного розрубу згідно стандартів та дегустації баранини.

     Студенти визначили забійний вихід м’яса, детально ознайомились з методикою органолептичного оцінювання (зовнішній вигляд, колір на розрізі, запах, смак, ніжність і соковитість) якості баранини. Також проводили наукову дегустацію, анкетування та визначали кулінарні властивості шляхом приготування делікатесної страви з баранини (приготовлену власноруч студентами) і дослідили відношення українців до даного продукту.

     В результаті студенти отримали позитивні емоції та нові смакові відчуття і одностайно підкреслили, що такі лабораторні роботи online не проведеш!

Василь Туринський,
професор кафедри технологій
у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook