Названо переможців ІV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна

2 липня 2021 року
     У червні 2021 року, за спонсорської підтримки ТОВ «ТД «Світ-Агро» та ТОВ «Кремікс», відбулася підсумкова наукова конференція ІV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна. Захід був організований кафедрою годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного та проходив на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
     Відкриваючі засідання, заступник декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Сергій Грищенко зазначив, що один з найкращих факультетів України зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» радий вітати учасників та відзначив, що кожен з них вже є переможцем, оскільки із значної кількості робіт, що надійшли для участі у конкурсі саме ваші роботи були відібрані для заслуховування на підсумковій науковій конференції.
 
     Упродовж декількох напружених годин представники 6 провідних аграрних ЗВО України змагалися у володінні питаннями з годівлі тварин. Більшість учасників показали ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували у своїх доповідях креативний підхід у розв’язуванні завдань пов’язаних з годівлею тварин.
  
  
     Представницьке журі, яке складалося виключно з представників бізнесу, визначило переможців.
     Дипломи переможцям вручав проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк, який наголосив на важливості подібних заходів та запросив усіх студентів-учасників до подальшого навчання в магістратурі та аспірантурі Національного університету біоресурсів і природокористування України. 
     Тож дипломом за І місце нагороджена Наталія Сторожко, студентка Харківської державної зооветеринарної академії. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Іван Помітун.
     Дипломом за ІІ місце нагороджена: Альона Ніколаєва, студентка Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Наукові керівники: кандидати сільськогосподарських наук, доценти Оксана Оріщук та Світлана Цап.
     Дипломом за ІІІ місце нагороджений Ярослав Костенко, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Михайло Сичов.
     На урочистому закритті звучали теплі слова і щирі побажання подальших успіхів майбутнім фахівцям з годівлі тварин та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів конкурсу, а за три абсолютні результати – грошові призи у розмірі: 5000 грн. за І місце; 3000 грн. – ІІ місце та 2000 грн. – ІІІ місце. Загалом без подарунків не залишився жоден із учасників, керівників та членів журі!
 
Михайло Сичов,
завідувач кафедри годівлі тварин
та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного

  


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook