Першочергове завдання університету – забезпечення належним житлом усіх студентів!

2 липня 2021 року
     01 липня 2021 р. відбулось заплановане зібрання на чолі з ректором Університету Ніколаєнком С.М. та за присутності проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Кваші С.М., проректора з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Іщенка В.В., проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачука В.А., директорів/деканів, керівників служб університету. На порядок денний було винесено шість важливих запитань щодо життєдіяльності гуртожитків студентського містечка.

  

     За традицією, розпочинав нараду ректор НУБіП України із вступним словом. Вкотре, він звернув увагу присутніх, що головними питаннями на порядку денному – об’єктивне розміщення студентів у гуртожитки студентського містечка НУБіП України та підготовка гуртожитків до нового навчального року. Наголосив, що історична спадщина ремонтування гуртожитків є обов’язкова, оскільки першочерговим є поселення студентів у відремонтовані кімнати з належними санітарно-гігієнічними умовами. Також, не забув він і про свято директора студентського містечка Стецюка Сергія Васильовича, який саме в цей день святкував ювілей – 45 років. Теплими словами та побажаннями привітавши керівника студентського містечка, Станіслав Миколайович, зазначив, що саме на нього покладається велика відповідальність, адже він відповідає за якість проживання студентів та гідне життя під час навчального процесу.

  

     Продовжив зібрання Сергій Васильович, який виступив перед присутніми з питанням розподілу місць для поселення студентів ННІ/факультетів в гуртожитках студентського містечка на 2021-2022 н.р. Наголосив, що нашим спільним першочерговим завданням є рівномірно розподілити місця по всіх гуртожитках студентського містечка, щоб створити рівні умови для поселення усіх студентів ННІ/факультету. Директор зазначив, що на даний час розроблений проект наказу, навів інформацію про кількість проживаючих протягом цього навчального року та план на наступний навчальний рік. Чітко із наведенням всієї інформації по кожному ННІ/факультеті розповів стратегію розміщення студентів на 2021-2022 н.р. Звернув увагу присутніх, що після результатів вступної компанії наказ на розподіл ліжко-місць може коригуватися оскільки будуть відомі точні дані про кількість бажаючих проживати по кожному ННІ/факультеті.

  

     Далі до трибуни був запрошений голова профкому студентів Мельник О.О., який озвучив рішення розширеного засідання студентської організації, первинної профспілкової організації студентів та голів студентських рад гуртожитків студмістечка щодо забезпечення можливості проживання у гуртожитках всіх студентів, які мають на це право понад встановлені санітарно-гігієнічні норми. Мельник О.О., повідомив, що збори були напруженими, проте студенти все-таки обрали варіант поселятись за ущільненою схемою, адже якщо не застосувати саме такий варіант, значна частина студентів буде змушена винаймати житло, а це не завжди можуть дозволити собі студенти університету.

  

  

     Завершав нараду проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Іщенко В.В., який виступав з питанням про хід ремонтних робіт в гуртожитках, стан готовності гуртожитків до поселення студентів на новий навчальний рік. Завідувачі гуртожитків доповнили слова проректора та озвучили прохання, які потрібно вирішити до початку нового навчального року для покращення умов життя студентів.

  

     Підводячи підсумки наради, Ніколаєнко С.М. дав завдання керівникам підрозділів повторно провести ревізію гуртожитків на предмет стану меблів, кімнат, виселення студентів та здачу ними кімнат, готовність до перевірки з протипожежної безпеки та в цілому гуртожитку. Окрім цього, ректор наголосив, що ремонт місць загального користування, даху, території біля гуртожитків покладено на керівництво університету, але закликав директорів/деканів та завідувачів гуртожитків тісно співпрацювати та намагатись своїми силами приводити кімнати до стану в який можна буде заселяти здобувачів вищої освіти та створювати їм комфортні умови для життя.

  

  

     Надалі працюємо в тому ж дусі, продовжуємо ремонтні роботи і не зупиняємося на досягнутому!


Мирослава Терлецька, Марта Колич,
фахівці студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook