Нові призначення у відокремлених структурних підрозділах університету

1 липня 2021 року
     У зв’язку із закінченням термінів перебування на посадах директорів двох відокремлених структурних підрозділів ректор Станіслав Ніколаєнко за поданням кадрової комісії університету призначив виконувачем обов’язків директора Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової Віктора Кудряченка, виконувачем обов’язків директора Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого – Бориса Павлюка.

 

  

     Віктор Володимирович Кудряченко народився у Києві у 1962 році. Освіта – вища: Київський радіомеханічний технікум (1981 р.), Київський політехнічний інститут (1991 р.) за фахом інженер-механік. Трудову діяльність розпочав слюсарем у 1980 році, працював на керівних посадах підприємств різних форм власності, в т.ч. у Міністерстві оборони України та закладах вищої освіти різних форм власності. У 2011 р. призначений генеральним директором НДП УАН «Інститут автоматизованих систем», з 2015 р. проходив службу в Державній прикордонній службі України на різних командних посадах, а також працював викладачем в академії ДПСУ. Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, автор більш як 90 наукових робіт та винаходів. У 2017 р. обраний членом громадської ради при Міноборони та Державній службі у справах ветеранів. Учасник бойових дій. Нагороджений відзнакою міністра оборони «Знак пошани». Одружений, виховує трьох дітей.

  

  

  

     Борис Степанович Павлюк народився у 1974 році у м. Заліщики. Освіта – вища: Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (1997 р.) за спеціальністю «Міжнародна економіка», Тернопільська академія народного господарства (1999 р.), магістр державного управління. Розпочав трудову діяльність у 1997 р. головним спеціалістом управління економіки Заліщицької райдержадміністрації. У різний час працював на посадах старшого державного податкового інспектора Заліщицького відділення Борщівської МДПІ, керівника апарату, начальника відділу з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації, начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту населення Заліщицької міської ради. Має досвід викладацької діяльності у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Вільно володіє англійською мовою.

 

Микола Михайліченко,
начальник відділу кадрів
Василь Лопушняк,
начальник відділу регіонального розвитку,
координації діяльності ВСП,
дистанційної освіти та заочного навчання

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook