У Немішаївському фаховому коледжі НУБіП України відсвяткували випускний

3 липня 2021 року
     Випускний – це закінчення перед великим початком. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, початок відліку дорослого і самостійного життя.

     25 червня 2021 року у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбулося свято «Випуск-2021». Сьогодні для 374 наших випускників пора безтурботної юності закінчилася, із-під крила мудрих наставників доведеться вийти в самостійне доросле життя. Викладачі, студенти, батьки, родичі, друзі, близькі і знайомі прийшли розділити радість вручення дипломів нашим дорогим випускникам.

     Вітаючи всіх випускників, директор коледжу Володимир Ілліч Альохін відмітив, що 64 випускники, доклавши максимум зусиль, отримали дипломи з відзнакою, подякував усім за внесок у розвиток матеріально-технічної бази коледжу і побажав втілити в життя найсміливіші плани і виконати найзаповітніші мрії, адже фундаментальну освіту і спеціальність отримали саме в Немішаївському коледжі. «Сердечно дякую педагогічному колективу ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України" за самовіддану працю, за турботу і знання, які Ви віддаєте своїм студентам, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість! Бажаю Вам життєвих сил і натхнення!» – побажав Володимир Ілліч.

     Попереду в наших випускників великі перспективи практичної реалізації набутих знань, вдосконалення обраного фаху у НУБіП України, опанування вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху.
     Щиро бажаємо вам, дорогі юнаки та дівчата, непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє! Хай вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишає Ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повняться світлом, красою і добром!!!
     Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови наших педагогів.


Олена Кищук,
соціальний педагог
ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook