Представники Ніжинського агротехнічного інституту на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Освіта і наука»

3 червня 2021 року
м. Київ

Представники інституту – учасники Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука», який проходив з 31 травня по 2 червня в конгресно-виставковому центрі «Парковий».

1 червня у роботі форуму взяли участь завідувач кафедри менеджменту Галина Македон та завідувач кафедри аграрної економіки Інна Дворник, а 2 червня до роботи форуму долучилися декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко та доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Роман Калініченко.

Відкрив роботу форуму Президент України Володимир Зеленський. Він наголосив, що держава має забезпечити кілька важливих умов для успішного освітнього процесу, серед яких основними є інфраструктура, та кадровий потенціал. Премєр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що підписаний Главою держави указ про створення Президентського Університету підкреслює, що не лише в професійно-технічній освіті, але й у вищій освіті Україна прагне надати студентами високу якість навчання.

Голова комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак заявивив, що кожного року для розбудови освітнього середовища держава виділяє субвенції, які йдуть чітко в об’єднані територіальні громади. Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про кадрове наповнення Президентського університету та наголосив, що тільки співпраця зі стейкхолдерами, і в основному роботодавцями, дасть можливість поштовху розвитку освіти.

Учасники заходу, зокрема представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українські педагоги, освітяни, науковці, західні партнери, фахівці та експерти, дискутували на теми сучасних тенденцій в освіті й науці, трансформації освітнього процесу в Україні.

Під час форуму обговорювалися питання української освіти й науки протягом трьох днів на спеціалізованих панельних дискусіях:

  • 31 травня «Загальні тенденції у освіті і науці України»: українська освіта і наука у світовому вимірі, цифровізація освіти і науки, суспільство знань та популяризація науки.
  • 1 червня «Освіта»: комфортне середовище для всіх учасників освітнього процесу, бізнес-школи, власна освітня траєкторія, освіта дорослих.
  • 2 червня «Наука та інновації»: сучасний університет як майданчик для досліджень, вища освіта в Україні, залучення молоді в науку та підтримка молодих вчених.

Під час роботи форуму функціонувала виставкова зона, де були представлені технічні новинки, серед яких і здобутки Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook