Вдовиченко Анастасія: психологія – шлях, який веде до себе

28 червня 2021 року
  • Розкажіть про себе? Де Ви народились, виросли, в якій школі навчались?

— Мене звати Вдовиченко Анастасія. Закінчила фаховий коледж мистецтв та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну. Але для отримання ще більше сучасних знань я вирішила навчатись в НУБіП, адже впевнена у високій якості знань, які тут надають! Доброзичлива, комунікабельна, творча, чуйна, активна, цілеспрямована.

  • Чим цікавитесь і захоплюєтесь?

— Моїм найулюбленішим захопленням є вишивка картин бісером. Я б це більше назвала релаксом, ніж захопленням, адже дуже заспокоює. Та дуже люблю читати книжки. Також, цікавлюсь психологією та люблю читати книжки видатних психологів.

  • Як дізналися про НУБіП? І чому саме в НУБіП вирішили поступати?

— Про НУБіП дізналася від знайомих. Нещодавно вони почали працювати тут на кафедрі військової підготовки. Коли були дні відкритих дверей в НУБіП уважно проаналізувала відповіді на запитання, які мене цікавили, стосовно обраного мною гуманітарно-педагогічного факультету, вирішила зупинитися саме на ньому.

  • На яку спеціальність вирішили вступати, і чому?

Спеціальність я обрала психологію, адже захоплююсь нею вже давно. Тому вирішила вступати саме сюди, аби дізнатися більше про цю науку, можливість розуміти людей краще та допомагати їм.

  • Про що мрієте, як бачите своє майбутне?

— Мрію бути спеціалістом свого діла, допомагаючи людям. Звичайно ж, бачу себе у майбутньому щасливою, успішною, з улюбленою роботою; людиною, до якої тягнуться люди.

  • Ваші очікування від навчання у НУБіП на кафедрі психологіі?

— У першу чергу, я очікую отримати необхідну базу знань. Також, звичайно, прагну до нових знайомств, нових можливостей. Вірю, що все це отримаю в НУБіП України. Прикладу всі сили, щоб зрозуміти цікаву і сучасну науку психологію, дізнатися, як саме можна впливати на поведінку і відчуття людини. Переконана, це навчить мене допомогти іншим вийти на шлях, який веде до себе.

Розмовляла старший викладач кафедри психології
Хижняк Анна Анатоліївна

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook