Захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів освітньо-професійної програми 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

14 червня 2021 року
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7)

14 червня 2021 року в 2 аудиторії 7 корпусу НУБіП України о 10.00 розпочалися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів кафедри будівництва. Захисти тривали протягом 3 днів та завершилися 16 червня.

Члени комісії у складі голови комісії, д.т.н., проф. Яковенка І.А., зав. каф. будівництва, к.т.н., доц. Бакуліна Є.А., к.т.н., ст. викл. Дмитренка Євгена Анатолійовича, к.т.н., доц. Ревенка Ю.І. оцінювали якість представлених робіт, рівень знань та компетентностей студентів.

Всього за 3 дні захистів на огляд комісії було представлено 36 робіт, всі із яких були оцінені об'єктивно та відповідно до кваліфікаційного рівня студентів.

Члени комісії і професорсько-викладацький склад кафедри будівництва щиро вітають студентів з успішним захистом їх робіт та бажає подальших успіхів у навчанні, професійному розвитку та особистому житті, а також запрошують на подальше підвищення своєї освіти до ступеня "Магістр" у стінах НУБіП України.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook