Продовжується підготовка до акредитації освітньо-наукових програм підготовки доктора філософії та атестація здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти

15 червня 2021 року
     22 червня стартує низка акредитаційних експертиз освітньо-наукових програм ступеня підготовки доктора філософії, першість в якій належить 21-й галузі знань Ветеринарна медицина. Гарантами ОНП «Незаразна патологія тварин» виступають Н.Г. Грушанська та «Заразна патологія тварин» М.В. Галат.
 
     На сьогоднішній день маємо програму онлайн-візиту експертної групи від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в НУБіП із спланованим розкладом зустрічей.
     У період із 7 по 11 червня свої Відомості про самооцінювання до НАЗЯВО подали Гарант ОНП «Публічне управління та адміністрування» доктор наук з державного управління, доцент І.М. Грищенко та Гарант ОНП «Харчові технології» доктор технічних наук, професор Л.В. Баль-Прилипко. Наразі отримали Наказ про призначення експертної групи вищезгаданих освітньо-наукових програм та очікуємо на програму виїзду експертної групи від НАЗЯВО.
     Пріоритетним завданням для всіх учасників освітнього процесу і надалі лишається ґрунтовна підготовка до наступних кроків у проходженні акредитації. У ключі поставлених задач відділ аспірантури систематично планує онлайн-конференції для узгодження подальших дій. Вже 17 червня відбудеться зустріч Гарантів із викладачами обов’язкових навчальних дисциплін та адміністративним персоналом Університету.
 
     Відповідно до наказу № 482 «Про проведення атестації аспірантів та здобувачів, які проходять підготовку в Національному університеті біоресурсів і природокористування України» відбулася проміжна атестація аспірантів та здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти. Атестаційні комісії факультетів та ННІ відзначили позитивний перебіг звітування. Здобувачі в свою чергу відзвітували про виконання індивідуального плану щодо кількості та стану підготовки статей у наукових фахових виданнях України і наукових періодичних виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз. Показали відсоток фактичного виконання дисертаційного дослідження від загального обсягу роботи.
 
     Оформлені документи аспірантів та здобувачів відділ аспірантури продовжує приймати до 30 червня 2021 року.
 
Надія Міняйло,

провідний фахівець відділу аспірантури 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook