Валентин Шмиговатий обирає спеціальність «Інформаційні системи і технології» в НУБіП за відмінну навчальну базу

16 червня 2021 року
  •     Добрий день, розкажіть про себе.

   Мене звати Шмиговатий Валентин.  Мені 26 років. Випускник Вищого професійного училище при Національному авіаційному університеті – монтажник та регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів. Зараз працюю фахівцем з інформаційних технологій.

 

  •    Чому ви вирішили отримати вищу освіту?

   Щоб дійсно стати професіоналом своєї справи. Самонавчання це добре, але деякі знання можна отримати лише в університеті. До того я зрозумів, що люблю вчитись і пізнавати нове. Я ніколи не думав, що мені буде цього не вистачати. 

  •    Як ви дізналися про НУБіП і на яку спеціальність вирішили вступати і чому?

    Я з малого віку любив розбиратися у комп’ютерних системах та всім, що зв’язано з ними. Тому обрати  спеціальність було не дуже важко  – «Інформаційні системи і технології».

    Я дуже довго обирав, у який заклад вищої освіти піти і обрав саме НУБіП. Я був на Дні відкритих дверей, а також подивився сторінки у соціальних мережах. Мене вразило,  що у НУБіП є все необхідне обладнання, щоб стати спеціалістом з великої літери, тут відмінна навчальна база. До речі,  деякі знайомі казали мені, що не у всіх ЗВО є таке обладнання, тому я вважаю, що це правильний вибір і коли я почну навчання, ще не раз у цьому переконаюся.

  •    Що ви очікуєте по закінченню навчання?

   Сподіваюсь отримати знання та навички, які дійсно знадобляться у моїй кар’єрі.

Інтерв'ю провів доцент кафедри компютерних систем і мереж
Максим Місюра

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook