НУБіП виступає за збереження Національної академії аграрних наук України та недопущення розбазарювання її майнового комплексу

11 червня 2021 року

 11 червня 2021 року відбулася розмова ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслава Ніколаєнка та вченого секретаря Національної академії аграрних наук України Валерієм Адамчуком з приводу ситуації, яка склалася навколо академії, а також подальших перспектив співпраці.

Університет не може стояти осторонь проблем аграрної науки, академії, оскільки в нас працюють більше 30 академіків та член-кореспондентів. Тому ректор висловив стурбованість колективу щодо спроб окремих політичних сил та владних структур дестабілізувати роботу НААН, роздерибанити її майновий комплекс, вилучити землі сільськогосподарського призначення. Такі ж самі атаки відчуває на собі й НУБіП.

Станіслав Ніколаєнко та Валерій Адамчук домовилися про спільну організаційну роботу з народними депутатами України, профільними комітетами Верховної Ради України щодо захисту інтересів колективів.

 

Денис Рудень 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook