Футбольна команда «Любомир» (Ставище) – срібний призер Чемпіонату України U-19 сезону 2020-2021 року

7 червня 2021 року
     У суботу 5 червня у м. Умань відбувся фінальний поєдинок між командами «Любомир» і ФК «Авангард» з міста Харкова.

До складу команди «Любомир» входять 12 першокурсників нашого університету: Дмитро Алехна, Денис Бондар, Анатолій Воронін, Назарій Мануков, Дмитро Мельничук, Ростислав Сидоренко, Назарій Півень, Олександр Ходаченко, Артем Кияниця (спеціальність «Фізична культура і спорт»); Валентин Овчарук (економічний ф-т), Степан Клименко (ф-т землевпорядкування), Олексій Миколайчук (агробіологічний ф-т).

Хлопці були налаштовані на перемогу і створювали багато гольових моментів у штрафній площині суперника, але перший тайм завершився внічию 0:0. У другому таймі любомирівці продовжили натиск, та швидкі контратаки суперника тричі закінчилися взяттям наших воріт. Треба сказати, що наші футболісти повністю виклалися у півфінальному поєдинку з ФК «Прикарпаття», де вибороли перемогу  у серії післяматчевих пенальті з рахунком 10:9. Тож результат фіналу 3:0 на користь ФК «Авангард».

Вітаємо наших студентів-футболістів із заслуженою нагородою!

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015