Відокремлені структурні підрозділи університету: посилюємо співпрацю з базовим закладом і готуємося до вступу - 2021

8 червня 2021 року
     3-4 червня 2021 року відбулися робочі візити до низки відокремлених структурних підрозділів проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука.

     Графік відвідин був достатньо напруженим, а програма – насиченою. Відбулися численні зустрічі із науково-педагогічними працівниками і студентським активом та академічними групами, проведено анкетування учасників освітнього процесу таких ВСП: «Рівненський фаховий коледж», «Бережанський агротехнічний інститут», «Бережанський фаховий коледж», «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого».

     Під час зустрічей із науково-педагогічними та педагогічними працівниками Василь Шинкарук у першу чергу наголошував на важливості дотримання всіх необхідних заходів для збереження здоров’я та життя студентів і всіх працівників закладів освіти. Проректор відмітив злагоджену роботу відокремлених структурних підрозділів, зокрема під час реалізації заходів в рамках святкування 123-ї річниці НУБіП України, окреслив важливі завдання, які поставлені перед колективами, а саме: забезпечення належної якості освітнього процесу попри існуючі карантинні обмеження; урізноманітнення форм і методів навчання; активізація і вдосконалення профорієнтаційної роботи; результативна вступна кампанія, в тому числі до базового закладу; зміцнення матеріально-технічної бази тощо.

     За словами проректора, проведення таких зустрічей посилює співпрацю між працівниками ВСП та представниками базового закладу, відкриває нові горизонти профорієнтаційної роботи.

  

     Проректор поділився орієнтовним графіком освітнього процесу для здобувачів нового набору у базовому закладі та наголосив на продовженні використання технологій змішаного навчання.
     У зв’язку з очно-дистанційним навчанням, необхідно отримувати інформацію щодо якості навчання. Тому ректоратом було прийняте рішення щодо проведення анкетування викладачів і студентів ВСП. Його результати будуть використані для визначення основних тенденцій подальшого розвитку освітнього процесу та його вдосконалення.
     Спілкуючись зі студентським середовищем, Василь Дмитрович акцентував увагу на важливості здобуття вищої освіти, інформував про переваги навчання в НУБіП України. Представники студентства були приємно вражені увагою проректора до їхніх проблем, охоче відповідали на запитання та вносили свої пропозиції і побажання до адміністрацій закладів освіти та ректорату Університету, пообіцявши поповнити ряди студентства НУБіП України.

     Проректором також проведено інспектування матеріально-технічної бази відокремлених структурних підрозділів, а також відзначено позитивну тенденцію її оновлення і розвитку.

Василь Лопушняк,
начальник відділу регіонального розвитку,
координації діяльності ВСП,
дистанційної освіти та заочного навчання

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook