НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ із «Загальної і спеціальної хірургії» НА БАЗІ ВП НУБІП УКРАЇНИ «АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ» триває

8 червня 2021, 9:00

З 24 по 28 травня 2021 року студенти 4 курсу 1 та 2 груп ФВМ проходили навчальну практику із «Загальної і спеціальної хірургії» на базі ВП НУБІП України «Агрономічна дослідна станція» під керівництвом викладачів кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка доцентів Ткаченка С.М., Куліди М.А., асистента Климчука В.В. та головного лікаря господарства Кондратюка С.Р.
Під час проходження практики студенти навчились у промислових умовах, безпосередньо на фермах господарства організовувати і виконувати лікувально-профілактичні заходи, операції та різні маніпуляції при лікуванні тварин.


Навчальну практику розпочали з диспансеризації тварин господавства, починаючи з обстеження голови, ротової порожнини, шиї, грудної та черевної стінок, зовнішніх статевих органів, кінцівок і копит з метою виявлення хірургічної патології серед тварин господарства.

Студенти навчилися правильно і надійно фіксувати тварин, проводити різні ін’єкції (внутрішньом’язеві, підшкірні, внутрішньовенні) та дослідження.

Студенти навчились проводити парабульбарні та ретробульбарні блокади в ділянці очного яблука за патології органу зору. Діагностувати хвороби кінцівок. Проводити обезрожування корів.


Ознайомилися з профілактикою травматизму в господарстві. Провели огляд силосної ями.

Усі присутні студенти виконали програму навчальної практики в повному обсязі згідно з вимогами.

Доцент Куліда М.А.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook