Випускники факультету аграрного менеджменту-керівники медичних установ Києва дякують університету за відмінну підготовку

7 червня 2021 року
     На адресу ректора Станіслава Ніколаєнка надійшов подячний лист від випускників факультету аграрного менеджменту за відмінну організацію навчання при отриманні другої вищої освіти в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент», освітньою програмою «Адміністративний менеджмент».

     У зв’язку з реформуванням медичної галузі, в тому числі і організації роботи керівників закладів охорони здоров’я, виникла необхідність отримання фахівцями освіти в галузі знань «Управління та адміністрування». Це новий для медичних працівників напрямок роботи, який вкрай необхідний в сучасних умовах медичної реформи. Не всі заклади вищої освіти країни були вчасно готові відреагувати на вимоги сьогодення, та запропонувати відповідні освітні програми підготовки фахівців. Медична галузь має свою особливу специфіку, в тому числі в питаннях організації роботи, економічних аспектах та кадровому управлінні. Злагоджена, якісна і своєчасна робота викладацького складу факультету аграрного менеджменту НУБіП дозволила нам вчасно отримати достойні знання у відповідній галузі. Факультет максимально адаптував навчальний процес відповідно до наших потреб, максимально врахував особливості роботи керівників лікувальних закладів в умовах реформування медичної галузі, з високим професіоналізмом провів навчальний процес серед такої специфічної аудиторії. Були враховані і умови пандемії, яка, на жаль, зменшила можливість живого контакту викладачів та студентів, проте не завадила активному онлайн спілкуванню. Для багатьох з нас це також було вперше. Викладачі цікаво і професійно читали лекції і не менш вимогливо проводили практичні заняття. Цікаві дискусії і професійні відповіді завжди переповнювали аудиторію. Хочемо відмітити, що серед студентів були лікарі-організатори з стажем понад 20 років. Чуйність, професіоналізм, методика викладання і спілкування викладачів викликали у нас захоплення від навчального процесу. Ми отримали відповідні знання і тепер продовжуємо свою роботу на якісно новому рівні, йдеться в листі.

     Хочемо висловити слова вдячності колективу викладачів факультету аграрного менеджменту за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І НЕБАЙДУЖІСТЬ в роботі, побажати успіхів в реалізації задумів. Знаємо як стрімко за останні роки зріс рейтинг НУБіП серед ВУЗів країни. І це заслуга за титанічний труд колективу під Вашим керівництвом. Прийміть ще раз слова щирої вдячності за навчання і величезний внесок у підготовку фахівців-медиків в умовах складної ситуації в країні. Завдяки педагогічному таланту, професіоналізму, компетентності та відданості своїй благородній справі, НУБіП досягне ще вищих успіхів. Низький уклін всьому Вашому колективу за працьовитість, терпіння, індивідуальний підхід і чуйне ставлення до кожного з нас.

Бажаємо всім співробітникам НУБіП під Вашим керівництвом міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя , успіхів і процвітання!

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook