Життя – це рух, рух – це спорт! Спортивно-розважальні ігри «Рекорди НУБіП» 2021

7 червня 2021 року
      Цього року Національному університету біоресурсів та природокористування виповнилось 123 роки. В рамках святкової програми було проведено багато цікавих заходів, одним із них є спортивне свято «Рекорди НУБіП».
 
     27 травня 2021 організованою ННЦ ВР і СР та з ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку, доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, відмінника освіти і науки України Сергія Кваши - студенти об’єднавшись у команди мірялися швидкістю, кмітливістю, витривалістю та командною роботою. До програми змагань входило 5 видів спорту: колективне присідання з обручем, кубики, коліно, метання/кидання кульок у корзину та малюнок.
 
    Геннадій Ржевський, директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку відкрив змагання і побажав всім учасникам вдачі у встановленні рекордів з нагоди 123 річниці нашого славетного університету.  Швидко, динамічно, цікаво, у хвилюючій боротьбі під накрапаючим дощем пройшли змагання у присіданнях з обручем де дівчата показали максимальну співпрацю та колективний дух.
 
     Також неподалік одночасно троє студентів з одної академічної групи факультету намагалися зробити найбільшу кількість влучань у кошик.
 
    В максимальному спокої та під чітким керівництвом капітана – команди малювала на ватмані «123».
 
    Також не відстаючи від попередників кожна команда на чолі з капітаном ставила кубики один на другий.
 
    Максимально емоційно проходило змагання "Коліно", яка вимагала узгодженості та концентрації від учасників.
 
     За моральної підтримки заступників директорів ННІ і деканів факультетів, наставників академічних груп та їх влучних порад, студенти робили максимальну кількість влучань у корзини та проявляли мистецькі навики колективної сили під час незвичних вправ.
 

    Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи. З допомогою фізичних вправ і стриманості більшість людей може обійтись без медицини.
(Дж.Аддісон)
 

Люди, від природи немічні тілом, завдяки вправам стають міцніші силачів.
(Сократ)

Як суконщики  чистять тканину, вибиваючи її від пилу, так гімнастика очищає організм.
(Гіппократ)
Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості.
(Анатолій Васильович Луначарський)

 
Геннадій Ржевський,
директор ННЦ ВР і СР
Ірина Курінна,
фахівець відділу
виховної роботи і студентських справ 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook