Набір до магістратури, сплата за навчання та акредитація освітньо-наукових програм – у фокусі наради деканів та директорів

1 червня 2021 року
     1 червня 2021 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада директорів ННІ та деканів факультетів, присвячена актуальним питанням життєдіяльності університету та плануванню роботи на червень.

  

   

     І розпочали зі вступної кампанії, а саме – набору до магістратури. Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський проінформував, що наразі на складання ЄВІ зареєструвалися 75% випускників бакалаврату. Найменшу зацікавленість проявили студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства, факультетів інформаційних технологій, тваринництва та водних біоресурсів. Реєстрація триває до 18 години 3 червня. Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук закцентував на проекті розрахунку можливої втрати ставок науково-педагогічних працівників через не реєстрацію та не складання ЄВІ. За загальними підрахунками під загрозою зменшення штату на 126 ставок. І, як правило, це стосується випускових кафедр. Декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова уточнила, що до кількості зареєстрованих ще потрібно додати тих, хто реєструється за місцем проживання. Окрім того додатковим аргументом для вступу в магістратуру є вимога і підтримка роботодавців, які наголошують на необхідності продовжити навчання. Ще одним резервом є залучення випускників бакалаврату інших закладів вищої освіти. Директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида зазначив, що реєстрація на складання ЄВІ також проходить в трьох міжкафедральних лабораторіях, і там є достатньо бажаючих. Декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Юлія Коломієць та декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслан Кононенко також запевнили у максимальному залученні резервів.
  
 
     Про стан підготовки до акредитації освітньо-наукових програм до акредитації доповів проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша. Перші з них стартують вже 4 червня – спеціальності Незаразна та Заразна патологія тварин.
  
 
     Ситуацію з оплатою за навчання представив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук. Серйозну увагу потрібно приділити деканам факультетів агробіологічного та захисту рослин, біотехнологій та екології.
  
 
     Про організацію виселення студентів на період літніх канікул та перспективи поселення на наступний рік доповів директор студентського містечка Сергій Стецюк. Він нагадав порядок виселення студентів, який з-поміж іншого включає приведення кімнати в належний стан, здачу кімнати завідувачу гуртожитку, для хлопців – зняття з військового обліку.
  
  
 
     Учений секретар Оксана Барановська представила проект плану роботи ректорату на червень. Засідання ректорату та вченої ради заплановані відповідно на 22 та 23 червня. З 10 по 12 червня пройде міжнародна науково-практична конференція, присвячена 180-річчю ННІ лісового та садово-паркового господарства. Також у червні, 21 та 28, вихідні дні у зв’язку з відзначенням Трійці та Дня Конституції.
  
  
 
     Підбиваючи підсумки, ректор озвучив ряд завдань. Перше – організація практичного навчання, завершення навчального семестру та старт наступного в середині серпня. Друге – систематизувати роботу з випускниками.
     Декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька закцентувала на безкоштовних дистанційних тренінгах з іноземної мови в режимі онлайн.
 
     Розглядалися й інші питання життєдіяльності університету.
 

Денис Рудень 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook