Підвищення кваліфікації для працівників аграрної сфери. Відкрита лекція «Управління як технологія отримання результату»

4 березня 2014 року
м. Київ, наукова лабораторія «Агро Стандарт», НУБіП України

     4 березня в науковій лабораторії «Агро Стандарт» відбулась відкрита лекція Інни Тавлуй «Управління як технологія отримання результату». Це наша перша зустріч в межах лабораторії із компаніями-роботодавцями, метою якої було створення площадки передачі наукових знань для підвищення кваліфікації працівників підприємств та пошук шляхів співпраці. Ключові питання, що були розглянуті:
- процесний підхід: практика впровадження;
- власні наукові розробки;
- дискусійний формат із учасниками.
     Мали слово і магістри спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація». Із виступу Ірини Городецької: «Хочу розказати присутнім про наукову лабораторію «Агро Стандарт»: Хто ми є. Що ми вміємо та чого прагнемо. Отже, ми – це магістри спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація». Володіємо інструментами та методами, що використовуються у сфері управління якістю та безпечності харчової продукції; вміємо розробляти стандарти на продукцію та бізнес-процеси; розбираємось у міжнародних та вітчизняних системах сертифікації продукції й систем управління. А прагнемо - бути корисними та зробити свій внесок в організаційний розвиток агарних компанії для підвищення їх конкурентоспроможності на вітчизняному та європейському ринках.» 
     Дана подія – це перший крок соціальної ініціативи викладачів та студентів «ТОП-10 відкритих лекцій» для передачі сучасних наукових знань у сфері стандартизації та сертифікації компаніям агарної сфери.
    Фотозвіт додається.
 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook