Початок екзаменаційної сесії – свято для студентів і викладачів.

14 травня 2021 року

    «Очні зустрічі надзвичайно цінні сьогодні у науковій спільноті. Наукова весна у НУБіП України неймовірна і прекрасна у кожному куточку університету. Зі святом. Успіхів кожному нашому студенту», - привітав з початком екзаменаційної сесії Кваша Сергій Миколайович, проректор, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України.

Відео: https://youtu.be/ZtQILxd9Cvk

 

    «Нам сьогодні вдалося підвищити ефективність та продуктивність онлайн-курсів: лекцій та практичних zoom і як підсумок ми провели очний екзамен для студентів 2 курсу факультету землевпорядкування, – 14 травня 2021 р. Дайте молоді можливість показати свої суперздібності під час локдауну, і приємно здивуєтесь - це справді час змін! Час сильних особистостей! Час розумних і кмітливих! Студенти - молодці! Ми змогли провести повноцінний екзамен. Студенти впоралися із завданнями і отримали відмінні результати роботи. Шана декану факультету професору Тарасу Олексійовичу Євсюкову», - ділиться враженнями екзаменатор, доцент Вероніка Василівна Чекалюк.

 

 

    «Головне — це заохотити студента до навчання, зацікавити вивчати предмет та займатися самовдосконаленням», - каже доцент кафедри журналістики та мовної комунікації Чекалюк Вероніка Василівна. Ми спробували змусити мозок працювати ефективно на дистанційному навчанні і ми щасливі від того, як нам вдалося налагодити роботу і тепер очна зустріч - це підсумки нашого успіху роботи протягом семестру.

     Ми навчаємося у час змін! Час мудрих і сильних особистостей! Час розумних і кмітливих лідерів!

 

Тимур Труба

(гурток «Юний журналіст» НУБіП України)

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook