Лісова охорона готова до боротьби з лісовими пожежами

17 травня 2021 року
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

 Одним із основних завдань лісівників є здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів від пожеж, незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу, захист від шкідників і хвороб. Все це вкрай необхідно для лісу в таких складних екологічних, економічних та соціальних умовах.
Лісова охорона займається ліквідацією пожеж, цілодобово патрулює лісові масиви задля недопущення самовільних рубок та інших протиправних дій, виявляє шкідників і хвороби лісу, облаштовує місця відпочинку для населення.
Щоб підвищити мобільність, швидкість реагування на виклики сьогодення та для оновлення існуючого автопарку державного підприємства «Малинське лісове господарство», було здійснено закупівлю шести нових автомобілів підвищеної прохідності KrASZ U22ZA9 та восьми нових мотоциклів Minsk D4 125. Ця техніка значно покращить якісь здійснення патрулювань лісових масивів чи виконання інших буденних для лісоводів завдань, як от – відновлення лісів, відведення і таксація лісосік, проведення рубок догляду.

 

Джерело: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://zt-lis.gov.ua/pres-sluzhba/novina/article/lisova-okhorona-gotova...

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook