Відкрито доступ до наукового медичного журналу "Медичний журнал Нової Англії "

10 лютого 2014 року

До кінця 2014 року відкрито доступ до наукового медичного журналу "Медичний журнал Нової Англії"

      "Медичний журнал Нової Англії " (The New England Journal of Medicine, NEJM) – англомовне видання, медичний науковий рецензований журнал. Видавець - Медичне товариство Массачусетса (англ. Massachusetts Medical Society), США . Це найстаріший медичний журнал, який є  і найбільш читаним, цитованим і впливовим періодичним виданням по загальній медицині в світі.

      Своєю метою колектив журналу вважає інформування лікарів про найважливіші події і дослідження в біомедичних науках та в клінічній практиці, використовуючи зрозумілу форму і мову. Журнал фактично є довічним супутником багатьох фахівців, регулярно повідомляючи їм про нові досягнення в медицині. Щотижня NEJM публікує матеріали оригінальних досліджень у найважливіших областях медицини. Повні тексти статей у журналі доступні з 1990 р. і до сьогодні. Також, користувачам доступні мультимедійні та інтерактивні матеріали (відео, аудіо, світлини).

      «New England Journal of Medicine» вважається найбільш читаним виданням в сфері медицини, на сьогодні його читають 600 тисяч людей в 177 країнах світу. Журнал є найбільш цитованим в медичній літературі періодичним виданням. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook