Запрошуємо на навчання на ОКР МАГІСТР за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

 

Маючи за спиною добру освіту, легко і приємно підкорювати професійні та соціальні вершини

 
Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук та кафедра філософії та міжнародної комунікації запрошують на навчання до магістратури за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» цілеспрямованих, заряджених на успіх молодих людей.
 
Якщо Ви бачите себе співробітником дипломатичних місій чи державних установ і організацій, представником потужних вітчизняних та зарубіжних корпорацій або ж експертом у сфері світової політики, міжнародних відносин чи соціально-політичного управління, висококваліфіковані викладачі випускової та інших кафедр одного з найрейтенговіших університетів України допоможуть вам розвинути в собі менеджерські здібності, опанувати системою умінь та навиків оперувати інформацією, управляти ситуацією, формувати проекти і досягати їх реалізації, засвоїти систематизований обсяг професійних знань, необхідних для здійснення професійної активності. 
 
Ключовою умовою вступу є наявність базової або повної вищої освіти, інші умови розкриті у «Правилах прийому до Національного університету біоресурсів і природокористування України», затверджених Вченою радою.
 
Освітньою програмою передбачено 1.5 річний термін навчання, по завершенні якого випускник отримує диплом «Магістра» зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Освітньо-професійна програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» акредитована у 2022 році.
 

Усі вступники до магістратури на основі ступеня бакалавра складатимуть Єдиний вступний іспит (ЄВІ), у якому будуть два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської). Також для вступу на спеціальності 05 Соціальні та поведінкові науки, 06 Журналістика, 07 Управління та адміністрування, 08 Право, 28 Публічне управління та адміністрування, 29 Міжнародні відносини потрібно буде скласти Єдиний фаховий вступний іспит (ЄФВВ).

Більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

 

 

За більш детальною інформацією звертайся за телефоном (044) 527-81-16, 527-81-71, 527-81-50 або написавши листа на [email protected] та [email protected]

 

У нас день відкритих дверей – кожен день! 

 
Завітайте на кафедру міжнародних відносин і суспільних наук за адресою: м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, к. 54, 56. 
Завітайте на кафедру філософії та міжнародної комунікації за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус № 3, к. 125, 127.
 
 
Завідувач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук – доктор політичних наук, професор Шевчук Олександр Володимирович тел.: (044) 527-81-16, 527-81-71; +38-050-183-12-24 
Завідувач кафедри філософії та міжнародної комунікації – кандидат філософських наук, доцент Культенко Валентина Павлівна тел.: (044) 527-81-50; +38-063-700-80-44
 
 
Працюємо у робочі дні з 8:30 до 17:00.
 

Правила прийому в університет за посиланням https://nubip.edu.ua/entrant.

 

Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук
у соціальних мережах


                    

 

 

 Чекаємо саме на тебе!

 
 
Якщо бажаєш отримати додаткову інформацію про умови навчання, новини про конкурси, олімпіади, підготовчі курси та інші можливості для наших абітурієнтів,
залиш інформацію для зворотнього зв'язку та заповни анкету.
 

Перейти на сторінку кафедри 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook