Запрошуємо на навчання до МАГІСТРАТУРИ за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

 

Маючи за спиною добру освіту, легко і приємно підкорювати професійні та соціальні вершини

 
Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук та кафедра філософії та міжнародної комунікації запрошують на навчання до магістратури за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» цілеспрямованих, заряджених на успіх молодих людей.
 
Якщо Ви бачите себе співробітником дипломатичних місій чи державних установ і організацій, представником потужних вітчизняних та зарубіжних корпорацій або ж експертом у сфері світової політики, міжнародних відносин чи соціально-політичного управління, висококваліфіковані викладачі випускової та інших кафедр одного з найрейтенговіших університетів України допоможуть вам розвинути в собі менеджерські здібності, опанувати системою умінь та навиків оперувати інформацією, управляти ситуацією, формувати проекти і досягати їх реалізації, засвоїти систематизований обсяг професійних знань, необхідних для здійснення професійної активності. 
 
Ключовою умовою вступу є наявність базової або повної вищої освіти, інші умови розкриті у «Правилах прийому до Національного університету біоресурсів і природокористування України», затверджених Вченою радою.
 
Освітньою програмою передбачено 1.5 річний термін навчання, по завершенні якого випускник отримує диплом «Магістра» зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
 
 

7 кроків для вступу в магістратуру в 2022 році

 

Терміни прийому документів 

 

За більш детальною інформацією звертайся за телефоном (044) 527-81-16, 527-81-71, 527-81-50 або написавши листа на [email protected] та [email protected]

 

У нас день відкритих дверей – кожен день! 

 
Завітайте на кафедру міжнародних відносин і суспільних наук за адресою: м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, к. 54, 56. 
Завітайте на кафедру філософії та міжнародної комунікації за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус № 3, к. 125, 127.
 
 
В.о. завідувача кафедри міжнародних відносин і суспільних наук – доктор історичних наук, професор Стрілець Василь Васильович тел.: (044) 527-81-16, 527-81-71; +38-096-486-09-21 
В.о. завідувача кафедри філософії та міжнародної комунікації – кандидат філософських наук, доцент Культенко Валентина Павлівна тел.: (044) 527-81-50; +38-063-700-80-44
 
 
Працюємо у робочі дні з 8:30 до 17:00.
 

Правила прийому в університет за посиланням https://nubip.edu.ua/entrant.

 

 

Чекаємо саме на тебе!

 
 
Якщо бажаєш отримати додаткову інформацію про умови навчання, новини про конкурси, олімпіади, підготовчі курси та інші можливості для наших абітурієнтів,
залиш інформацію для зворотнього зв'язку та заповни анкету.
 

Перейти на сторінку кафедри 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook