Участь доцента Кірейцевої Олени та аспіранта Жиліна Олексія в VI Міжнародній науково-практичній конференції «Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності»

23 квітня 2021, 14:32
НУБіП України

   20 квітня 2021 р. в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте відкриття та пленарне засідання VI Міжнародної науково-практичної конференції «Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності» в якому приняли участь члени кафедри глобальної економіки НУБіП України.
   Відкрив конференцію з вітальним словом ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Михайло Гончаренко.
   З привітанням учасників конференції та науковою доповіддю щодо сучасних законодавчих ініціатив у питаннях розвитку наукової та науково-технічної діяльності в Україні виступив академік НАН України та НАПрН України, народний депутат України, доктор юридичних наук Олександр Любимович Копиленко.
   Далі робота конференції продовжилась в режимі секційних засідань на базі кафедр Академії. В роботі секції економічного напряму прийняли учать члени кафедри глобальної економіки доцент Кірейцева Олена, виступивши з доповіддю «Розвиток кластерів в Україні» та аспірант Жилін Олексій з доповіддю «Ефективне та екологічне землекористування». Виступи учасників від кафедри глобальної економіки викликали жвавий інтерес, доповідачі відповіли на декілька цікавих запитань.

Олена Кірейцева,

доцент кафедри глобальної економіки


 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook