Студент факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Михайло Толочко серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

22 квітня 2021 року

    Студент факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, Михайло Толочко, взяв участь у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», який відбувся 21 квітня 2021 року у Луцькому національному технічному університеті.

    Дистанційний формат проведення Конкурсу не став на заваді справжній науковій дискусії, щодо актуальних питань метрології, вимірювальної техніки, інформаційно-вимірювальних систем та якості продукції.

     Участь у науковому заході взяли 121 студент із 36 закладів вищої освіти України (Київ, Суми, Луцьк, Львів, Рівне, Харків, Дніпро, Камꞌянець-Подільський, Житомир, Івано-Франківськ, Одеса), які презентували результати власних досліджень. До складу журі конкурсу увійшли провідні науковці галузі, представники закладів вищої освіти. До уваги галузевої комісії шляхом рецензування було відібрано 23 конкурсні роботи із 21 закладу вищої освіти.

    Михайло виконав наукову роботу на тему: «Розроблення інформаційної системи безпеки на підприємстві» під керівництвом доцента кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції Ольги Прядко. Він впевнено переконав конкурсну комісію у високій професійній компетентності та науково-практичній значимості отриманих результатів. За підсумками роботи конкурсної комісії з оцінювання змісту роботи, рівня представленої презентації, доповіді та відповідей на запитання Михайло Толочко отримав почесне II місце і нагороджений дипломом II ступеня.