Відділ аспірантури

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15 (корпус №3, кімната 307)

Тел.: (044) 527-82-61, 527-85-31

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач відділу аспірантури:
Вакуленко Віталій Леонідович

кандидат економічних наук

 

 

ОГОЛОШЕННЯ !

ПРОПОНУЄМО НА РОЗГЛЯД ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПОЛОЖЕННЯ,

ЯКІ РОЗМІЩЕНІ ЗА ПОСИЛАННЯМ  

Рекомендації можна надіслати на електронну адресу [email protected] 

або [email protected] 

  Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. У Національному університеті біоресурсів і природокористування України відділ аспірантури створений за наказом ректора з 1954 року. Навчання в аспірантурі університету здійснюється за очною (денна, вечірня) та заочною формою навчання. Головною метою діяльності Відділу є організація та управління на загальноуніверситетському рівні процесами підготовки та атестації здобувачів вищої  освіти на третьому (освітньо-науковому) та науковому рівнях вищої освіти. Основним завданням Відділу є організація діяльності аспірантури з метою забезпечення вимог до третього (освітньо-наукового) та наукового рівнів вищої світи, які відповідають восьмому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій.  

  Підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів у НУБІП України здійснюється через аспірантуру з 15 галузей знань за 35  спеціальностями. Станом на 01.01.2021 р. кількість аспірантів, які навчаються в НУБІП України  - становить 441 чол., у т.ч. денної форми навчання - 299 та вечірньої і заочної - 142 аспіранти.

  Із 2016 року підготовка в аспірантурі НУБіП України здійснюється відповідно до затвердженого Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установ). Підготовка  в аспірантурі передбачає виконання здобувачем відповідної освітньо-наукової програми закладу вищої освіти за певною спеціальністю та проведення власного наукового дослідження.

   Відкриття наших дослідників вражають підтверджуючи свій науковий рівень вищої освіти численними захистами кандидатських та докторських робіт під професійним керівництвом наукових керівників. На сьогоднішній день враховуючи високий кадровий потенціал науково-педагогічний працівників маємо сформовану сучасну НАУКОВУ ЕЛІТУ Національного університету біоресурсів і природокористування України.     

I  Вступ до аспірантури на програму підготовки PhD

II  Акредитація освітньо-наукових програм для першого наукового ступеня

у 2022 році

 

III Атестація здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти

Новини

Всі новини

Оголошення

Всі оголошення

8 вересня 2021
11:00 год., ауд. №309, к. 3

Зустріч з аспірантами 4-го року навчання

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook