Відділ аспірантури

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15 (корпус №3, кімната 307)

Тел.: (044) 527-82-61, 527-85-31

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач відділу аспірантури:
Барабаш Олена Іванівна

кандидат сільськогосподарських наук

 

  Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. У Національному університеті біоресурсів і природокористування України відділ аспірантури створений за наказом ректора з 1954 року. Навчання в аспірантурі університету здійснюється за очною (денна, вечірня) та заочною формою навчання. Головною метою діяльності Відділу є організація та управління на загальноуніверситетському рівні процесами підготовки та атестації здобувачів вищої  освіти на третьому (освітньо-науковому) та науковому рівнях вищої освіти. Основним завданням Відділу є організація діяльності аспірантури з метою забезпечення вимог до третього (освітньо-наукового) та наукового рівнів вищої світи, які відповідають дев'ятому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій.  

  Підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів у НУБІП України здійснюється через аспірантуру з 15 галузей знань за 35  спеціальностями. Станом на 01.01.2021 р. кількість аспірантів, які навчаються в НУБІП України  - становить 441 чол., у т.ч. денної форми навчання - 299 та вечірньої і заочної - 142 аспіранти.

  Із 2016 року підготовка в аспірантурі НУБіП України здійснюється відповідно до затвердженого Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установ). Підготовка  в аспірантурі передбачає виконання здобувачем відповідної освітньо-наукової програми закладу вищої освіти за певною спеціальністю та проведення власного наукового дослідження. 

Інформація для здобувачів вступників 2020 року     

I  Вступ до аспірантури на програму підготовки PhD

II  Акредитація освітньо-наукових програм для першого наукового ступеня

у 2021 році

 

III Атестація здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти

Наказ на атестацію здобувачів у травні-червні 2021 року 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook