ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ - 2013

22 листопада 2013 року

        З 11 по 18 листопада 2013 р.  кафедрою української, англійської і латинської мов ім. М. О. Драй-Хмари було проведено низку заходів з нагоди Дня української писемності і мови. За участю студентів-першокурсників факультету інженерії агробіосистем, екології і сталого розвитку, ветеринарної медицини, енергетики і автоматики було організовано концерт, проведено конкурс стінгазет.

       Свято української писемності І мови відзначається з 1997 року відповідно до Указу Президента України “Про День української писемності та мови”. За ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації суспільства в Україні День української писемності та мови відзначається щороку 9 листопада на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
У День української писемності та мови за традицією: покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю; відзначають найкращих популяризаторів українського слова; заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook