Серія вебінарів, присвячена питанням роботи з базами даних Scopus та ScienceDirect

16 квітня 2021 року
     Шановні колеги, упродовж квітня-червня 2021 року фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів, присвячених питанням роботи з базами даних Scopus та ScienceDirect, де висвітлюватимуть процедуру відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування в базі Scopus, можливості використання аналітичного інструмента SciVal для пошуку грантів та оцінювання діяльності вчених і установ.

Запрошуємо до участі всіх небайдужих!

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier
(квітень-червень 2021 року)

Тема: Критерії та процес відбору журналів у Scopus: семінари для редакторів та видавців наукових видань (англійською мовою)
Опис:
Scopus – найбільша реферативна база даних, що містить інформацію про рецензовану літературу понад п'яти тисяч видавництв. Метою семінару, до участі в якому запрошуються насамперед видавці та редактори наукових видань, є всебічне висвітлення критеріїв та процесу відбору журналів для індексування в базі даних Scopus, який здійснюється незалежною Консультативною радою з відбору контенту. Редактори наукових видань матимуть змогу дізнатися, які недоліки найчастіше виявляються в ході відбору журналів, і як їх можна виправити, щоб збільшити шанси журналу на індексування в Scopus.
     16 квітня 2021 р., початок – об 11:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3mBRJlX
     22 квітня 2021 р., початок – о 14:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням:
https://bit.ly/3wMhuob


Тема: 10 способів заощадити час та зусилля із Scopus (англійською мовою)
Опис:
Як можна підвищити ефективність пошуку в Scopus? У базі даних Scopus є понад 70 мільйонів записів. Ефективний пошук є ключем до створення всебічних оглядів літератури. Під час вебінару ми представимо функції, що полегшують використання Scopus для вчених.
     15 квітня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3e11jLk
     10 червня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3dais5Z

Тема: Здійснюйте нові відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect (українською мовою)
Опис:
Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатися, як використання баз даних Scopus та ScienceDirect може допомогти вам досягнути успіху у ваших дослідженнях. Під час цього вебінару ви дізнаєтесь про можливості та охоплення кожного інструменту. Ми також пояснимо, як ці дві платформи доповнюють одна одну, і покажемо вам, як найбільш ефективно можна використовувати їх разом.
     22 квітня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3d8TlAe

Тема: SciVal для дослідників – гранти. Як використовувати бібліометричні дані з метою пошуку грантів? (англійською мовою)
Опис:
Ви запитуєте себе, чи готові подати заявку на грант? Під час вебінару ви дізнаєтесь як порівняти свої досягнення з досягненнями людей, які вже виграли грант? Як знайти наукові центри для співпраці з метою отримання гранту у вашій країні та закордоном? За якими темами можна описати свої наукові досягнення?
     22 квітня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dTj3rU

Тема: Профілі автора та установи у Scopus (українською мовою)
Опис:
Вебінар буде присвячений питанням пошуку профілів авторів та установ у базі даних Scopus. Як правильно шукати профілі автора чи установи? Яку інформацію вони містять? Як їх можна відкоригувати? Навіщо і як саме вчені мають дбати про власні профілі та постійно їх оновлювати?
     6 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3wPyzNQ

Тема: Чому видимість має значення? (англійською мовою)
Опис:
У наш час як автори-вчені, так і керівники наукових установ та університетів шукають оптимальний шлях для поліпшення «видимості» досліджень. Під час вебінару ми піднімемо цю непросту проблему. Ви детальніше дізнаєтесь про шлях нової публікації у Scopus; що впливає на профіль автора та установи; які існують варіанти внесення виправлень та змін; як контролювати свій профіль?
     13 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3wRtAMH

Тема: Пошук інформації у Scopus (українською мовою)
Опис:
Як отримувати релевантну інформацію у базі даних Scopus? Простий та розширений пошук документів. Робота з отриманими результатами, їх аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень. Як шукати журнали, які індексуються в Scopus, для читання та публікації власних статей, оцінювати та порівнювати їх за бібліометричними параметрами?
     20 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2OHD0t6

Тема: SciVal для дослідників – напрямок оцінювання, як шукати інформацію? (англійською мовою)
Опис:
Оцінювання є справжнім викликом для університетів та дослідників. У цьому процесі варто використовувати всі доступні варіанти. Ми хотіли б поділитися інформацією, яку може нам надати база даних Scopus, і які дані ми можемо знайти в інструменті SciVal.
Під час цього вебінару ви дізнаєтеся детальніше які дані доступні в Scopus та як ви можете їх отримати; як використовувати SciVal у різних процесах оцінювання та обробки даних; про зведені дані та періодичні звіти; про роботу з класифікаціями та рейтингами.
     20 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dSI6LH

Тема: Відкриті наукові інструменти для виявлення, просування та обміну дослідженнями (англійською мовою)
Опис:
На цьому вебінарі ми представимо інструменти, які дозволять дослідникам знаходити дані, ділитися науковими ідеями та покращувати результати своїх досліджень. Йтиметься про відкриті масиви даних, що підтримують співпрацю в наукових дослідженнях з різних дисциплін, використання відкритого доступу до результатів досліджень; варіанти відкритого доступу для спільного використання досліджень на початковому етапі та препринтів тощо.

     25 травня 2021 р., початок – о 13:00 год. (за київським часом). Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dajPSb


Вікторія Мельник,
начальник відділу науково-технічної інформації

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook